Reklama

Uczuciowy galimatias

Piątek, 17 sierpnia 2012 (09:35)

Po rozstaniu z Moniką (Marta Żmuda Trzebiatowska) Janek (Krystian Wieczorek) będzie chciał zdobyć Julię (Julia Rosnowska). Ona jednak zacznie się poważnie zastanawiać nad związkiem ze Sławkiem (Łukasz Musiał)...

Zdjęcie

Monika (Marta Żmuda Trzebiatowska) /fot  /Agencja W. Impact
Monika (Marta Żmuda Trzebiatowska)
/fot /Agencja W. Impact

Przypomnijmy, że w finale poprzedniego sezonu telenoweli "Julia", Sławek wyznał Julii miłość, a Janek zerwał z Moniką. Zdradzamy, że kosmetyczka nie przyjmie do wiadomości, że Janek z nią zerwał. Będzie  chciała ratować swój związek z przystojnym chirurgiem plastycznym, i to za wszelką cenę. 

Zdjęcie

Sławek (Łukasz Musiał) i Julia (Julia Rosnowska)
/fot /Agencja W. Impact

Gdy w 113. odcinku (emisja 3 września) Janek ostatecznie da jej kosza, Monika prosto z mostu zapyta go, czy to przez Julię, po czym ze wściekłości wyleje mu wino na twarz. Po tym wszystkim ośmieli się jeszcze poprosić go, żeby nikomu nie mówił o ich rozstaniu.

- Sama muszę się z tym najpierw pogodzić. - skłamie, bo w rzeczywistości razem ze swoją głupiutką, acz przebiegłą mamusią Bożeną (Aldona Jankowska) zacznie knuć, jak odzyskać Janickiego.

W tym samym czasie Julia będzie się zastanawiać, czy dać szansę Sławkowi, pomimo że go nie kocha. A Malicki postanowi zachowywać się tak, by wszyscy dookoła nabrali przekonania, że Chmielewska odwzajemnia jego uczucia. Ta sytuacja oczywiście będzie na rękę Monice, która zaproponuje Sławkowi współpracę. - Ty zbliżysz się do Julii, a ja odzyskam Janka...

Czy Monice uda się zrealizować swój plan odzyskania Janka i wyswatania Julii ze Sławkiem?

Artykuł pochodzi z kategorii: Julia

Agencja W. Impact

Reklama