Reklama

Gość na Sadybie

Poniedziałek, 26 listopada 2012 (07:11)

W rodzinnym domu Lubiczów pojawi się niezapowiedziany gość – Julia Skirgiełło (Dorota Lanton), która przed laty była stażystką w Aptece pod Modrzewiem. Sprawdź, co ją sprowadza do Polski!

Zdjęcie

Dorota Lanton jako Julia /  /Agencja W. Impact
Dorota Lanton jako Julia
/ /Agencja W. Impact

Ujawniamy, że pochodząca z Wilna Julia po raz pierwszy odwiedzi Elżbietę Chojnicką (Barbara Bursztynowicz) w 2361. odcinku "Klanu" (emisja we wtorek 27 listopada).

Zdjęcie

Julia chciałaby odkupić od Elżbiety aptekę
/ /Agencja W. Impact

- Wróciłam - oznajmi Julia. - Bardzo chciałam wrócić. Na Litwie żyło nam się całkiem dobrze. A potem mój mąż zrobił karierę w Hollywood. Pisze muzykę do filmów. Nie tych najbardziej znanych, ale bardzo dobrze zarabia. Nasz synek ma prawie siedem lat. I już gra na gitarze. Chodzi tam do polskiej szkoły. Bardzo dobrze się uczy.
- Przyjechał z tobą? - zapyta Chojnicka.
- Nie. Chcę się najpierw sama tu trochę rozejrzeć, zanim ściągnę dziecko. Rodziny żadnej nie mam na Litwie, nic mnie już tam nie ciągnie. A czuję, że tu jest mój dom. Chwilowo zatrzymałam się u moich znajomych, ale mam zamiar kupić mieszkanie. Znalazłam już nawet ciekawą ofertę w tej okolicy. Piętro w domu z osobnym wejściem 80 metrów. A tak naprawdę to moim marzeniem jest nie tylko kupienie domu, ale chciałabym mieć swoją aptekę. I dlatego mam do pani pytanie: czy nie chce pani sprzedać swojej?

Pytanie Julii do tego stopnia zaskoczy Elżbietę, że zaniemówi z wrażenia...

Czy Chojnicka sprzeda aptekę, która jest w rodzinie Lubiczów od pokoleń?

Artykuł pochodzi z kategorii: Klan

Agencja W. Impact

Reklama