Reklama

Były Mister Poland został... antyterrorystą

Piątek, 17 sierpnia 2012 (09:16)

W nowych odcinkach „Komisarza Aleksa” w roli jednego z antyterrorystów zobaczymy okrzykniętego w 1997 roku Najprzystojniejszym Polakiem Roberta Koszuckiego. Były Mister Poland znany jest już doskonale fanom serialu „Na dobre i na złe”, gdzie wciela się w doktora Rafała Konicę.

Zdjęcie

Robert Koszucki /fot  /Agencja W. Impact
Robert Koszucki
/fot /Agencja W. Impact

Zdjęcie

Robert Koszucki i Magdalena Walach na planie "Komisarza Aleksa"
/fot /Agencja W. Impact

Kiedy w 1997 roku Robert Koszucki zdecydował się zgłosić na eliminacje do konkursu Mister Poland, nie przypuszczał, że pokona wszystkich rywali i zdobędzie tytuł Najprzystojniejszego Polaka. Miał wtedy 20 lat i był studentem krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej. Udział w wyborach Mister Poland potraktował jak dobrą zabawę i możliwość pokazania się publiczności z jak najlepszej strony. Nie miał sobie wtedy równych i wygrał czek na 1000 dolarów. Po pokonaniu 23 innych startujących w konkursie panów spadło na niego tyle obowiązków związanych z reprezentowaniem Polski w wyborach misterów na całym świecie, że musiał na rok przerwać studia. Wiedział jednak, że aktorstwo jest jego powołaniem i był pewny, że wróci na PWST. Po przekazaniu tytułu Mister Poland swojemu następcy znów podjął studia, które ukończył w 2001 roku.

Swoją karierę aktorską zaczął od roli Filipa Jagodzińskiego w "Klanie" oraz epizodu w "Na dobre i na złe". Po latach dołączył do stałej obsady serialu o lekarzach z Leśnej Góry. W "Na dobre i na złe" gra do dziś. Roberta widzieliśmy też w "Samym życiu", "Fali zbrodni", "Kryminalnych", "Plebanii", a ostatnio w "Głębokiej wodzie".

We wrześniu poznamy kolejne ekranowe wcielenie byłego Mistera Poland. Robert pojawi się jako antyterrorysta w "Komisarzu Aleksie". Razem z Bromskim (Jakub Wesołowski), Lucyną (Magdalena Walach) i czworonożnym komisarzem Aleksem ścigać będzie groźnych przestępców.


 

Artykuł pochodzi z kategorii: Komisarz Alex

Agencja W. Impact

Reklama