Reklama

Przyjaciele Aleksa

Sobota, 15 września 2012 (07:00)

W nowym sezonie u boku komisarza Bromskiego i walecznego owczarka pojawi się wielu nowych znajomych. Każdy z nich wplątany będzie w intrygującą zagadkę kryminalną, ale tylko niektórzy mogą liczyć na wsparcie Aleksa...

Zdjęcie

W serialu zobaczymy Aleksandrę Kisio i Dorotę Naruszewicz /  /Agencja W. Impact
W serialu zobaczymy Aleksandrę Kisio i Dorotę Naruszewicz
/ /Agencja W. Impact

Zdjęcie

Bromskiemu serce mocniej zabije na widok Oli (Aleksandra Hamkało)
/ /Agencja W. Impact

Już w 2. odcinku nowej serii "Komisarza Aleksa" poznamy młodą panią weterynarz Olę (Aleksandra Hamkało), która skradnie serca przystojnego komisarza Bromskiego i jego psa.
- Pierwsze spotkanie Oli i Marka wcale nie będzie zapowiadało, że połączy ich uczucie - zdradza aktorka.

W nowej odsłonie zobaczymy także Dorotę Naruszewicz, czyli niezapomnianą Beatę Borecką z "Klanu". Aktorka zagra niejaką Annę Winnicką, która wraz z dziećmi zostanie porwana i uwięziona.

Świadkowie morderstwa

Po raz pierwszy na ekranie pojawi się Aleksander Chmielewski, syn Katarzyny Figury. Grany przez niego Hubert, sprzedawca w salonie odzieżowym, okaże się gejem, któremu wpadnie w oko... Bromski. 

Zdjęcie

W "Komisarzu Aleksie" gościnnie wystąpił też Dariusz Kordek
/ /Agencja W. Impact

W tym samym odcinku zobaczymy Marcina Rogacewicza, który wcieli się w postać Roberta zamieszanego w morderstwo prywatnego detektywa pracującego na zlecenie człowieka chcącego udowodnić żonie zdradę.

Rolę Anny Lenart zagra natomiast młoda i bardzo utalentowana Magdalena Łaska, znana m.in. serialu "Wiadomości z drugiej ręki". Anna będzie przypadkowo świadkiem morderstwa, a jej zeznania doprowadzą do ujęcia groźnego przestępcy.

Plejada gwiazd

Na tych gwiazdach nie kończy się lista aktorów, którzy pojawią się gościnnie w 2. serii "Komisarza Aleksa". U boku Jakuba Wesołowskiego zagrają też m.in. Piotr Cyrwus, Bronisław Wrocławski, Aldona Orman, Anna Szarek, Dominika Łakomska.

A.IM.

Artykuł pochodzi z kategorii: Komisarz Alex

Tele Tydzień

Reklama