Reklama

Sceny erotyczne w „Komisarzu Aleksie”

Środa, 10 października 2012 (09:49)

W 8. odcinku „Komisarza Aleksa” w bardzo odważnych scenach erotycznych zobaczymy Annę Cieślak - siostrzenicę Bronisława Cieślaka, czyli niezapomnianego porucznika Borewicza z kultowego serialu „07 zgłoś się”.

Zdjęcie

Anna Cieśla i Mariusz Zaniewski - duet, jakiego jeszcze nie było w "Komisarzu Aleksie" /  /Agencja W. Impact
Anna Cieśla i Mariusz Zaniewski - duet, jakiego jeszcze nie było w "Komisarzu Aleksie"
/ /Agencja W. Impact

Zdjęcie

Julia jest kolejną ofiarą Adriana
/ /Agencja W. Impact

28-letnią Julię (Anna Cieślak) poznamy w momencie, gdy po pełnej namiętności i erotycznych uniesień nocy spędzonej w hotelu z ukochanym dowie się, że Adrian (Mariusz Zaniewski) już nigdy nie weźmie jej w ramiona, nie przytuli... Będzie załamana, bo właśnie z Adrianem wiązała swoją przyszłość. Dostała nawet od niego piękny pierścionek z dużym szmaragdowym oczkiem.
- Potraktuj go jak prezent na pożegnanie - usłyszy od kochanka tuż przed tym, jak zostawi ją samą w hotelu i odejdzie na zawsze.

Julia targnie się na swoje życie i po nieudanej próbie samobójczej znajdzie się w szpitalu. Szpitalny pokój dzielić będzie z Lucyną Szmidt (Magdalena Walach), która - jak się okaże - jest tu z powodu... Julii.

Zdjęcie

Lucyna będzie udawać pacjentkę tego samego szpitala, w którym leży Julia
/ /Agencja W. Impact

Kiedy w jednej z łódzkich kamienic uduszona zostaje młoda kobieta, Bromski (Jakub Wesołowski) i Puchała (Ireneusz Czop) podejrzewać będą, że mordercą jest oszust matrymonialny wyłudzający od kobiet duże kwoty. Postanowią zbadać wszystkie niewyjaśnione samobójstwa wśród dwudziestokilkuletnich dziewczyn i natrafią w gazecie na zdjęcie Julii. Na jej palcu dostrzegą pierścionek ze szmaragdowym oczkiem, który kiedyś nosiła ofiara uduszenia. Szybko powiążą ze sobą fakty i dojdą do wniosku, że próbująca się zabić Julia szybciej zaufa kobiecie będącej w podobnej do jej sytuacji niż im. Dlatego właśnie Lucyna znajdzie się w szpitalu i będzie udawała porzuconą przez męża kobietę...

Julia - która nie ma pojęcia, że jej ukochany Adrian jest oszustem i wykorzystuje kobiety, by je okraść, obiecując im przy tym małżeństwo i dozgonną miłość - w pewnym momencie zniknie jednak ze szpitala. Pojedzie do hotelu, by spotkać się z Adrianem! Okaże się, że mężczyzna zorientował się, że policja węszy wokół Julii i postanowił osobiście sprawdzić, czy dziewczyna dała się wciągnąć w śledztwo.

8. odcinek "Komisarza Aleksa" zatytułowany "Zapach śmierci" to zdecydowanie najodważniejszy pod względem śmiałych scen erotycznych epizod ze wszystkich dotychczasowych. Anna Cieślak i Mariusz Zaniewski stworzyli duet, o którym widzowie z pewnością długo nie zapomną!

Łóżkowe igraszki w "Komisarzu Aleksie"

liczba zdjęć: 14Artykuł pochodzi z kategorii: Komisarz Alex

Agencja W. Impact

Reklama