Alicja i Maks zbliżą się do siebie

Poniedziałek, 1 października 2012 (15:41)

Kolejny odcinek "Lekarzy" upłynie pod znakiem namiętności. W miłosnych manewrach biorą udział: Alicja (Magdalena Różczka), Krzysztof (Piotr Polk), Maks (Paweł Małaszyński) oraz nowa postać z jego przeszłości – Beata (Agnieszka Więdłocha). Zobaczcie, co wydarzy się w 5. odcinku serialu o medykach ze szpitala Copernicus w Toruniu.

Zdjęcie

Maks (Paweł Małaszyński) i Alicja (Magdalena Różczka) /fot  /materiały prasowe
Maks (Paweł Małaszyński) i Alicja (Magdalena Różczka)
/fot /materiały prasowe

Zdjęcie

/fot /materiały prasowe

Krzysztof nie daje spokoju Alicji i ponownie przyjeżdża do Torunia. Podkreśla, że dziewczyna zawsze mogła na nim polegać, i nie zniechęca go nawet widok Alicji całującej się "na niby" z Maksem.

Z kolei na moście dochodzi do karambolu. Wszyscy lekarze są zaangażowani w pomoc poszkodowanym. Okazuje się, że Orda (Wojciech Zieliński) nie potrafi pracować pod tak ogromną presją. Ordynator Jasiński (Jacek Koman) i pozostali koledzy lekarze na czele z Alicją wykazują się zrozumieniem dla jego słabości.

Reklama

Natomiast Alicja słabnie z przepracowania. Maks martwi się o dziewczynę i czule się nią opiekuje. Ta w końcu ulega urokowi Maksa. Tymczasem Keller, wychodząc z pracy, natyka się na piękną dziewczynę, która wita go słowami "Cześć kochanie" i namiętnie całuje... Kim jest nieznajoma?

Odpowiedź w kolejnym odcinku "Lekarzy", w poniedziałek, 1 października o godz. 21:30 na antenie TVN.

Artykuł pochodzi z kategorii: Lekarze