Reklama

Facet Madzi jest żonaty!

Sobota, 15 września 2012 (19:13)

W sadze rodu Mostowiaków zanosi się na sensację. Okaże się, że Michał Ozon (Dariusz Wnuk), facet Madzi Marszałek (Anna Mucha), jest żonaty! Poznaj szczegóły!

Zdjęcie

Madzia (Anna Mucha) i Michał (Dariusz Wnuk) /  /Agencja W. Impact
Madzia (Anna Mucha) i Michał (Dariusz Wnuk)
/ /Agencja W. Impact

Zdjęcie

Madzia wysłucha rad przyjaciół
/ /Agencja W. Impact

Madzia Marszałek nie będzie ukrywała przez swoimi przyjaciółmi, czyli Kingą (Katarzyna Cichopek) i Pawłem (Rafał Mroczek), że jej ukochany ma żonę.
- Wciąż wierzę, że Michał zdecyduje się na rozwód i będzie ze mną na wyłączność - zwierzy im się w szczerej rozmowie.
- Nie powinnaś liczyć na żonatego mężczyznę - przytomnie zauważy Zduński, a Kinga będzie podobnego zdania.

Oko w oko z rywalką


Akurat w momencie, gdy Madzia będzie rozmawiała z Pawłem na temat swoich relacji z kochankiem, niespodziewanie odwiedzi ją żona Michała (Kinga Waligóra).
- Jestem w ciąży! - oświadczy w progu, a na dowód pokaże wynik badania USG. - Dlatego proszę, byś zostawiła Michała w spokoju. Nie zabieraj naszemu dziecku ojca!
Słowa żony Michała wstrząsną Madzią do tego stopnia, że będzie szukała pocieszenia u Pawła i Kingi.  W czasie porannego joggingu przyjaciele poradzą jej, by natychmiast zakończyła swój romans z Michałem.  

Zdjęcie

Czy to była ich ostatnia schadzka w hotelu?
/ /Agencja W. Impact

Schadzka w hotelu


Zdradzamy, że w 934. odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 8 października) Paweł odwiezie przyjaciółkę na spotkanie z kochankiem, ufając, że to ich ostatnia randka. Dojdzie do niej w pokoju hotelowym. Po namiętnym seksie Madzia zainicjuje poważną rozmowę.
- Nie chcę już, żeby nasz związek ograniczał się tylko do takich spotkań - zażąda kategorycznie.
Wtedy Michał oświadczy, że jego żona nie jest w ciąży z nim. Stwierdzi też, że rozwód będzie trudny, bo Ozonowa jest pazerna na majątek. Odpowiedź Michała rozczaruje Madzię na tyle, że ucieknie z hotelu. To będzie klasyczne zerwanie.  

Nieprzytomna po lekach


Przygnębiona po rozstaniu z kochankiem pojedzie na Deszczową. Załamana wyzna Kindze, że chciałaby mieć taką rodzinę jak ona. Michał Ozon nie da jednak za wygraną. Będzie czekał na Madzię przed blokiem Pawła.
- Proszę cię o jeszcze jedną, tym razem naprawdę ostatnią już szansę! - zacznie błagać Michał. - Jutro wniosę pozew o rozwód.
Lecz honorowa Madzia nie zechce z nim rozmawiać. A kiedy Paweł wróci do domu, zastanie przyjaciółkę nieprzytomną, z pustym opakowaniem po lekach uspokajających. Wezwie pogotowie...

Koniec romansu Madzi i Michała?

liczba zdjęć: 18Artykuł pochodzi z kategorii: M jak miłość

Agencja W. Impact

Reklama