Reklama

Kłótnia między teściową a zięciem

Wtorek, 31 stycznia 2012 (15:15)

Laura (Beata Rybotycka) robi wszystko, by Paweł (Rafał Mroczek) zmienił pracę - zgodnie z życzeniem Jana (Bartłomiej Świderski). Przekonuje go, że stanowisko w firmie farmaceutycznej wciąż jest wolne i namawia, by odszedł z Oazy... Zobaczcie zapowiedź 888. odcinka "M jak miłość".

Zdjęcie

    /materiały prasowe
   
/materiały prasowe

Zduński - po tym, jak Zawadzki (Jacek Lenartowicz) się rozchorował - z nowej kariery rezygnuje.

- Sprawa jest o wiele bardziej skomplikowana, niż się wydaje - Paweł zerka niepewnie na teściową. - Janek jest nie tylko moim szefem, ale też… moim przyjacielem. A Laura na taki argument wzrusza tylko ramionami: - Bardzo to szlachetne, jestem pod wielkim wrażeniem, ale… Tu chodzi o twoją przyszłość. Twoją, Joanny… - Ale ja nie mogę faceta, który tyle razy mi pomógł, zostawić na lodzie!

Zduński w końcu się irytuje - a Liberadzka wraz z nim.

- Na litość boską, Paweł! To znaczy, że kumpel jest dla ciebie ważniejszy od żony? Od przyszłości twojej rodziny?!

- "Na litość boską"… Nie stawiaj sprawy w ten sposób. To zwyczajna manipulacja. Ciekawe, dlaczego tak ci zależy, żebym przyjął tę pracę?

- A ciekawe, dlaczego ty tak kurczowo trzymasz się tej posadki barmana w jakiejś podrzędnej knajpce?!

- Pracuję w klubie! I nie jestem barmanem, tylko menadżerem! Wybacz, ale w sprawie tej pracy nie zmienię decyzji… Nawet, jeśli uważasz, że jestem kompletnie nieodpowiedzialny!

Rozmowa Laury i Pawła kończy się rodzinną kłótnią. Tymczasem Asia domyśla się, kto kusi jej męża wizją nowej posady… I robi awanturę Janowi. - Obiecałeś, że zostawisz nas w spokoju!

Zdjęcie

   
/materiały prasowe

- Ja tylko chciałem, próbowałem wam pomóc! Przez wzgląd na dawne czasy… Źle to interpretujesz - Kozłowski, z czarującym uśmiechem, spogląda dziewczynie w oczy. - I błagam, nie rób ze mnie demonicznego prześladowcy, bo to… W odniesieniu do mnie, zabieg dość humorystyczny! Nie jestem twoim wrogiem. Nigdy nim nie byłem i nie będę…

Jak daleko posunie się Laura, by "zasłużyć" na pieniądze od Jana? I czy Joanna - po tym, jak odkryła jej intrygę - zgodzi się, by matka nadal mieszkała w jej domu? Odpowiedź już w poniedziałek 6 lutego na antenie TVP 2.

Artykuł pochodzi z kategorii: M jak miłość

materiały prasowe

Reklama