Reklama

Kuszewski i Moskwa nie żegnają się z "M jak miłość"!

Czwartek, 14 czerwca 2012 (14:39)

W ostatnim czasie, w mediach pisze się o tym, że mnóstwo znanych aktorów ucieka z seriali. Dopiero co pojawiły się plotki o rozstaniu Barbary Bursztynowicz z "Klanem", a już są kolejne. Tym razem wyssane z palca informacje dotyczą Kacpra Kuszewskiego i Roberta Moskwy z "M jak miłość".

Zdjęcie

Kacper Kuszewski, Robert Moskwa /vcv /MTL Maxfilm
Kacper Kuszewski, Robert Moskwa
/vcv /MTL Maxfilm

 - Ogłaszam oficjalnie: ani Kacper Kuszewski, ani Robert Moskwa wcale się z serialem nie żegnają! A "sypie się" tylko wiarygodność dziennikarzy, którzy takie informacje zamieszczają. Wiadomo - sezon ogórkowy się zaczął, coś wymyślać trzeba - mówi Karolina Baranowska z obsługi serialu "M jak miłość". Po czym dodaje: - Szczegółów scenariusza zdradzić nie mogę, ale z całą pewnością Artura na ekranie nie zabraknie, także po wyjeździe Marii. I nie jest prawdą, że scenarzyści nie mają pomysłu na wątek Rogowskiego. Po wakacjach widzowie częściej zagoszczą w Grabinie, gdzie Marek Mostowiak założy własny biznes. Nawiąże też kontakt z przyjaciółką sprzed lat. Kto wie, może nadszedł czas, żeby znalazł nową miłość...

Karolina Baranowska, uprzedzając kolejne plotki, twierdzi, że żaden z grających aktualnie w "M jak Miłość" aktorów, nie rozstaje się z produkcją.

 


.

 


Artykuł pochodzi z kategorii: M jak miłość

Reklama