Reklama

Łagoda pozna wreszcie "Kulkę"

Poniedziałek, 20 sierpnia 2012 (08:57)

W jesiennych odcinkach "M jak miłość" czekają widzów niespodzianki. Michał Łagoda będzie chciał złagodzić trudne charaktery lekarek z Maria-Medu, a co z tego wyjdzie?

Zdjęcie

Doktor Julia Skiba (Aneta Todorczuk-Perchuć) i Michał Łagoda (Paweł Okraska) /  /AKPA
Doktor Julia Skiba (Aneta Todorczuk-Perchuć) i Michał Łagoda (Paweł Okraska)
/ /AKPA

Odkąd w przychodni w Gródku zaczęła pracować niepokorna doktor Julia Skiba (Aneta Todorczuk-Perchuć), między nią a jej szefem Michałem Łagodą (Paweł Okraska) wciąż dochodzi do spięć i burzliwej wymiany poglądów.

Łagodę irytuje jej trudny charakter i ekstrawagancki styl. Twierdzi, że skóra i glany to strój nieodpowiedni dla lekarza pediatry. Kolejna kłótnia wybucha, kiedy Łagoda - zaniepokojony małą ilością pacjentów - proponuje zmiany w Maria-Medzie. Mówi Marii (Małgorzata Pieńkowska), że Renia (Hanna Bieluszko) i Julia odstraszają pacjentów przez swoje bezkompromisowe podejście. Umówił się z nimi, aby pokazać im jak funkcjonuje nowoczesna przychodnia w Warszawie. Rogowski (Robert Moskwa) jest sceptyczny wobec jego pomysłów. Również Marysia obawia się, że lekarki poczują się urażone. I ma rację. Na spotkanie przyjeżdża tylko Julia, informując, że Renia jest chora. W rzeczywistości Renia usłyszała przypadkiem, jakie zamiary ma Łagoda i poczuła się dotknięta.

Michał i Julia wyruszają więc do Warszawy we dwójkę. Michał sugeruje Julii, żeby dbała o dobre relacje z pacjentami. Początkowo Julia spokojnie przyjmuje jego uwagi, przyznając, że ma impulsywny charakter. Niestety, po wizycie w przychodni Michał jest zły na Julię za to, że pouczała lekarza. Ona, pewna swoich racji, obraża się na Michała i składa wypowiedzenie. Podczas kłótni wychodzi na jaw, że to właśnie Julia jest "Kulką", dziewczyną, z którą Michał spotyka się wirtualnie na portalu randkowym, o czym on wcześniej nie wiedział.

Jak zakończy się ten burzliwy związek. Czy w przypadku Michała i Juli sprawdzi się powiedzenie: "Kto się czubi, ten się lubi"?

Ewa Jaśkiewicz (AKPA)

Emisja 933. odc. "M jak miłość" na początku października


Artykuł pochodzi z kategorii: M jak miłość

teletydzien.pl/AKPA

Reklama