Reklama

Seks po zdradzie w "M jak miłość"

Środa, 6 czerwca 2012 (14:14)

We wrześniu Marta Wojciechowska (Dominika Ostałowska) i Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) trafią razem do swojej dawnej małżeńskiej sypialni. Czeka ich namiętna noc i upojny seks. Czy to oznacza, że małżonkowie do siebie wrócą?

Zdjęcie

/fot  /Agencja W. Impact
/fot /Agencja W. Impact

Ujawniamy, że Marta i Andrzej spędzą ze sobą upojną noc w 924. odcinku "M jak miłość". 

Przypomnijmy, że skok w bok z Agnieszką (Magdalena Walach) skończył się dla mecenasa Andrzeja Budzyńskiego jego rozstaniem z żoną. Sędzia Marta Wojciechowska nie była w stanie wybaczyć mu zdrady. Budzyński musiał się wyprowadzić, a ona sama przygotowała już pozew o rozwód.

Zdjęcie

/fot /Agencja W. Impact

Tymczasem za Andrzejem tęsknić będzie Ania (Julia Paćko), mała córeczka pani sędzi. Dziewczynka wciąż chce, by Budzyński był jej tatusiem. Tylko przez wzgląd na Anię Marta toleruje wizyty wiarołomnego męża w swoim mieszkaniu. Po wakacjach dziewczynka przygotuje kukiełkowe przedstawienie dla rodziców. Po spektaklu Andrzej zaniesie ją do pokoju i położy spać. A potem obsypie Martę pocałunkami. Niespodziewanie trafią do sypialni. Rano Marta powie mężowi: - To nie powinno się zdarzyć. Czułam, jakbyśmy byli w łóżku we trójkę...


Artykuł pochodzi z kategorii: M jak miłość

Agencja W. Impact

Reklama