Reklama

Falkowicz znów chce leczyć!

Poniedziałek, 26 listopada 2012 (14:34)

Profesor Falkowicz (Michał Żebrowski) znów pojawi się w Leśnej Górze i postanowi wrócić do pracy! Zobaczcie zapowiedź 501. odcinka "Na dobre i na złe" .

Zdjęcie

Falkowicz (Michał Żebrowski) i Tretter (Piotr Garlicki) /fot  /ARTRAMA
Falkowicz (Michał Żebrowski) i Tretter (Piotr Garlicki)
/fot /ARTRAMA

- Nie jest pan tu mile widziany - Tretter (Piotr Garlicki), na powitanie, rzuci lekarzowi twarde spojrzenie. Jednak Falkowicza to nie zniechęci.
- Naprawdę? A co właściwie pan do mnie ma, dyrektorze? Bo jak na razie nic, poza uprzedzeniami! A gdybym tak chciał wrócić na stałe do pracy? Jak pan widzi jestem już w niezłej formie. Mogę podjąć swoje obowiązki...
- Pan chyba żartuje? Został pan zwolniony z funkcji ordynatora!
- Ale nadal jestem lekarzem... Chirurgiem zatrudnionym na etacie w Leśnej Górze.
- To bezczelność czy żart?!
Tretter będzie w szoku. Za to Falkowicz, pewny siebie, wzruszy tylko ramionami:  - A co stoi na przeszkodzie? Nie mówię tu jeszcze oczywiście o operowaniu, ale diagnostyka, konsultacje... Jaki będzie finał rozmowy między Falkowiczem i Tretterem?

Zdjęcie

Dominika Łakomska gościnnie pojawi się w "Na dobre i na złe"
/fot /ARTRAMA

W tym samym odcinku gościnnie pojawi się Dominika Łakomska ("Klub szalonych dziewic", "Egzamin z życia", "M jak Miłość"). Aktorka zagra niezwykle dramatyczną rolę. Jej bohaterka - Marta będzie chora na stwardnienie rozsiane i przykuta do wózka inwalidzkiego.

Nowa pacjentka trafi do szpitala, gdyż ordynator Falkowicz kilka miesięcy wcześniej, obiecał jej przeprowadzenie dwóch skomplikowanych zabiegów chirurgicznych. Według doktora Gawryły (Marek Bukowski) tego rodzaju operacja będzie jednak zbyt niebezpieczna i obaj lekarze znów wejdą w konflikt. W końcu, po konsultacji z Haną (Kamilla Baar), Piotr zgodzi się na plan profesora. Jednak tuż po zabiegu pojawią się komplikacje...

Czy Marta odzyska zdrowie? i Jak zakończy się rozmowa Falkowicza z Tretterem? Zobaczymy już 28 listopada, w 501. odcinku "Na dobre i na złe", o godz. 20:40 na antenie TVP 2.

Zwiastun 501. odcinka "Na dobre i na złe" /ARTRAMAArtykuł pochodzi z kategorii: Na dobre i na złe

Reklama