Reklama

Piotr wybierze życie u boku... Magdy

Poniedziałek, 19 listopada 2012 (09:48)

Gdy James (Jake Michaels) domyśli się, że rozbił związek Hany (Kamilla Baar) i Piotra (Marek Bukowski), postanowi usunąć się z życia żony. Lecz Gawryło wybierze... Magdę (Anna Dereszowska) i odejdzie z Leśnej Góry.

Zdjęcie

Gawryło zaproponuje, by Magda z ich córką wprowadziła się do niego /  /Agencja W. Impact
Gawryło zaproponuje, by Magda z ich córką wprowadziła się do niego
/ /Agencja W. Impact

O swojej decyzji James postanowi osobiście poinformować rywala. Lecz Gawryło oświadczy mu w rozmowie w cztery oczy, że jest już za późno na to, by wrócił do Hany.
- Teraz mam inne plany i zobowiązania - powie.

Zdjęcie

Tuż przed wypadkiem Hana zdąży nagrać Piotrowi wiadomość na telefonie...
/ /Agencja W. Impact

Zdradzamy, że krótko przed rozmową z Jamesem - w 503. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 13 grudnia) - do Piotra dotrze list, jaki napisał do niego przed swoją śmiercią Andrzej Soszyński (Krzysztof Wakuliński). Okaże się, że profesor powierzył mu opiekę nad Magdą i małą Tosią (Gabrysia Świerczyńska). Do listu dołączył wynik badania potwierdzający jego bezpłodność. W tych okolicznościach Piotr postanowi związać się z Magdą i być dobrym ojcem dla Tosi. I gdy tylko dowie się od Soszyńskiej, że zamierza sprzedać dom, w którym mieszkała z mężem, zaproponuje, by wraz z ich wspólną córeczką zamieszkała u niego. Magda przyjmie jego ofertę. W tym samym czasie Piotr Gawryło uzna, że odejście z pracy w szpitalu w Leśnej Górze pomoże mu ułożyć życie osobiste.

Tymczasem James będzie chciał jak najszybciej powiedzieć Hanie, że ona i Gawryło nie mają szans na wspólną przyszłość, gdyż Piotr wybrał życie u boku matki swojej córki. Jednak nie zdoła tego zrobić, gdyż doktor Goldberg w trybie pilnym zostanie wezwana do porodu. W karetce nagra Piotrowi wiadomość, że źle rozegrała sprawę z Jamesem i bardzo tego żałuje. W tym samym momencie z siedzenia zrzuci ją uderzenie samochodu w ambulans. Nastąpi to w 504. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 19 grudnia). O ile początkowo Hana nie odczuje żadnych dolegliwości, o tyle po powrocie do szpitala osunie się na ziemię i zacznie krwawić...
Czy wypadek odmieni bieg spraw?

Artykuł pochodzi z kategorii: Na dobre i na złe

Agencja W. Impact

Reklama