Reklama

Znana modelka w Leśnej Górze

Środa, 28 marca 2012 (13:14)

W 479. odcinku "Na dobre i na złe" gościnnie wystąpi Viola Kołakowska. Aktorka zagra super modelkę - Gretę. Dziewczynę, która wychowała się na polskiej wsi, ale karierę robi na wybiegach w Paryżu i Londynie.

Zdjęcie

/    /ARTRAMA
/ /ARTRAMA

Viola Kołakowska zniknęła z telewizji na kilka lat, po to, by poświęcić się wychowaniu córki. Teraz, gdy dziewczynka ma cztery lata, aktorka wraca do pracy. - Moja bohaterka jest znaną modelką, a w szpitalu w Leśnej Górze pojawi się, żeby nakręcić film w ramach kampanii społecznej promującej regularne badania cytologiczne. No, i straci przytomność. Najpierw lekarze będą podejrzewali, że połyka waciki nasączone wodą i jest chora na anoreksję. Okaże się jednak, że ma bąblowca, czyli psiego tasiemca, o czym nie wiedziała - zapowiada Violetta Kołakowska.

Zdjęcie

/ /ARTRAMA

Jak wyglądała jej przygoda w Leśnej Górze? Najciekawsze były dla aktorki sceny, gdy "kroili" ją serialowi przystojniacy: profesor Falkowicz (Michał Żebrowski) i doktor Zapała (Marcin Rogacewicz).

- Miałam położoną na brzuchu gazę cieniowaną czerwoną farbą, która imituje wnętrzności. Wyglądało to bardzo realistycznie - zdradza gwiazda. - Między ujęciami nie było tak poważnie jak podczas kręcenia scen operacji. Wygłupialiśmy się na całego! Bardzo dobrze wspominam pracę na planie: rewelacyjna ekipa, świetni aktorzy i efektowna scenografia.

A czy operacja zakończyła się sukcesem? Tego dowiemy się w piątek 30 marca o godz. 20:05 na antenie TVP 2.

Zwiastun 479. odcinka "Na dobre i na złe" /ARTRAMA

 


Artykuł pochodzi z kategorii: Na dobre i na złe

Reklama