Reklama

Co nowego wydarzy się "Na Wspólnej?"

Czwartek, 19 stycznia 2012 (14:27)

Igorowi (Jakub Wesołowski) wydaje się, że w jego życiu wreszcie zapanował spokój. Jednak tak nie jest... Agnieszka (Katarzyna Walter) i Rafał (Lech Mackiewicz) zaczynają dzień od kłótni, a do Gosi (Anna Kerth) przychodzą Czubakowie z pretensjami... Zobaczcie, co wydarzy się w 1550. i 1551. odcinkach "Na Wspólnej".

Zdjęcie

    /materiały prasowe
   
/materiały prasowe

Nowakowi wydaje się, że w jego życiu zapanował spokój i harmonia: Sara (Maria Semotiuk) wyjeżdża na studia do Madrytu, a Nina (Dominika Figurska) odeszła z gazety! Jednak wieczorem do Igora przychodzi zapłakana Magda (Karolina Nolbrzak)! Roztrzęsiona opowiada, że molestował ją doktor Sochan (Ireneusz Czop) - psychoterapeuta z ośrodka AA…

Kinga w kilka dni przygotowała projekt kampanii reklamowej nowego pisma. Jej pracowitość robi duże wrażenie na Dyrektorze! Smolny (Łukasz Konopka) obawia się, że jego pozycja w firmie jest zagrożona. Postanawia pokazać Kindze miejsce w szeregu!

Poranek Rafała (Lech Mackiewicz) i Agnieszki (Katarzyna Walter) zaczyna się od kłótni! Rafał wyjeżdża na koncert do Lipska i chce mieć koszulę, która właśnie jest w praniu… Agnieszka jest na niego wściekła, ale obiecuje, że kupi mu przed wyjazdem nową. Jednak wcześniej musi sprawdzić, czy Adam (Zbigniew Stryj) jest trzeźwy - obiecała to Weronice! Niestety, Agnieszka traci poczucie czasu i spóźnia się na wyjazd Rafała… Ludwika (Hanna Stankówna) robi jej o to kolejną awanturę!

Do Gosi przychodzą Czubakowie - żądają wyjaśnień, czemu porzuciła ich syna?! Twierdzą, że Piotr nie ma pojęcia o powodach jej decyzji. Dochodzi do ostrej awantury! Gosia jest roztrzęsiona - widząc to Danka każe Czubakom natychmiast wyjść!

Janusz (Radosław Pazura) poleciał do Nowego Jorku. Do Patryka (Bronek Biziuk) przychodzi Sylwia (Dorota Chotecka) - ma odrabiać z synem lekcje. Marta jest zła - znowu nikt jej o tym nie uprzedził… Nagle Sylwia dostaje telefon - samolot Janusza płonie! Przerażony Patryk przytula się do matki… Marta jest w szoku!

Igor nie zamierza odpuścić Sochanowi próby gwałtu na Magdzie. Nowak zaczepia terapeutę przed poradnią AA - grozi, że dobierze mu się do skóry! Sochan wszystkiego się wypiera - przekonuje, że Magda jest niestabilna emocjonalnie i wszystko zmyśliła. Komu uwierzy Igor?

Emisja 1550.i 1551. odcinka 1 i 2 lutegoo godz. 20.05 w TVN.

Artykuł pochodzi z kategorii: Na Wspólnej

materiały prasowe

Reklama