Reklama

Czy Igor wybierze kochankę?

Poniedziałek, 7 stycznia 2013 (09:25)

Igor (Kuba Wesołowski) przyzna się Kamilowi (Kazimierz Mazur) do romansu z Mają (Agnieszka Żulewska). Co usłyszy z ust swojego najbliższego przyjaciela?

Zdjęcie

Maja (Agnieszka Żulewska) i Igor (Jakub Wesołowski) /fot  /Agencja W. Impact
Maja (Agnieszka Żulewska) i Igor (Jakub Wesołowski)
/fot /Agencja W. Impact

Ujawniamy, że w 1692. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w czwartek 10 stycznia) Nowak przejęzyczy się i w towarzystwie przyjaciół zwróci się do swojej partnerki życiowej Magdy (Karolina Nolbrzak) imieniem Mai... Oczywiście dla matki Julki (Lena Jonik) będzie to bardzo przykre i bolesne zdarzenie. Igor przeprosi ją za to i wytłumaczy, że to była zwykła pomyłka spowodowana zmęczeniem i rozkojarzeniem.

Zdjęcie

/fot /Agencja W. Impact

W tym samym odcinku dojdzie do szczerej rozmowy między Igorem a Kamilem. Początkowo Nowak wcale nie będzie skory do zwierzeń.

- To moje przejęzyczenie to wcale nie była zwyczajna pomyłka  - przyzna w końcu przy piwie w barze. - Jestem zakochany w Mai i nie wiem, co mam robić. Kamil nawet nie będzie usiłował zrozumieć przyjaciela w tej kwestii.

- Nie waż się skrzywdzić Magdy! - ostrzeże Kamil Nowaka.

Tymczasem Mają da mu jasno do zrozumienia, że sytuacja, w jakiej się znaleźli, nie może trwać w nieskończoność - Igor musi podjąć w końcu jakąś decyzję. Nowak przyzna jej rację. Na razie postanowi zostać u Mai na noc...   

Artykuł pochodzi z kategorii: Na Wspólnej

Agencja W. Impact

Reklama