Reklama

Marta jeszcze będzie szczęśliwa?

Piątek, 17 sierpnia 2012 (10:14)

Po wakacjach, Marta (Joanna Jabłczyńska) pozna Pawła (Rafał Cieszyński), który ma przeszczepione serce jej zmarłego narzeczonego Janusza (Radosław Pazura)! To otworzy nowy rozdział jej życia.

Zdjęcie

– Dzięki nowemu znajomemu moja bohaterka odzyska dawną radość życia – wyjaśnia Joanna Jabłczyńska. /fot  /TVN
– Dzięki nowemu znajomemu moja bohaterka odzyska dawną radość życia – wyjaśnia Joanna Jabłczyńska.
/fot /TVN

Oczywiście Marta nie będzie wiedziała o tym, że serce zmarłego wskutek wypadku samochodowego pilota zostało przeszczepione właśnie Pawłowi Wolińskiemu. - Jej brat Kamil (Kazimierz Mazur), który brał udział w operacji, nie może jej o tym powiedzieć - wyjaśnia Joanna Jabłczyńska. - Medyczne procedury nakazują bowiem zachowanie bezwzględnej dyskrecji. 

Zdjęcie

Paweł (Rafał Cieszyński)
/fot /Agencja W. Impact

Trudne przejścia


Nim jednak Marta pozna Pawła, czeka ją jeszcze pogrzeb Janusza, po którym długo nie będzie mogła dojść do siebie. By jakoś funkcjonować, zacznie przyjmować leki uspokajające. Codziennie będzie też odwiedzać grób tragicznie zmarłego ukochanego. 

Zdjęcie

Janusz (Radosław Pazura) był wielką miłością Marty (Joanna Jabłczyńska).
/fot /Agencja W. Impact

Aż w końcu Kamil namówi Martę na terapię u szpitalnego psychologa. Do tej samej poradni chodzi też Paweł Woliński (Rafał Cieszyński). Tych dwoje połączy ślepy los. - Poznają się przez przypadek w poczekalni u pani psycholog - zdradza nam szczegóły aktorka. Gdy Kamil dowie się o ich coraz częstszych spotkaniach, jeszcze bardziej zacznie obawiać się o kondycję psychiczną siostry. Aby ją chronić, będzie robił wszystko by utrudnić im kontakt. Tymczasem to właśnie dzięki nowemu znajomemu Marta odzyska dawną radość życia, a nawet wróci do pracy w telewizji.

Gotowa na nowy związek?

Paweł Woliński okaże się bowiem mężczyzną pełnym energii. Do tego stopnia, że z przeszczepionym sercem będzie jeździł konno i wspinał się po skałkach! W pewnym momencie Konarska przedstawi Pawłowi swojego synka Ksawerego (Maciej Poppe). Między nimi narodzi się prawdziwie głęboka przyjaźń. Dla Pawła będzie to jednak coś więcej. Ale czy ciężko doświadczona przez los Marta jest gotowa na nowy związek? Fani serialu przekonają się o tym już niebawem.

A.IM

Artykuł pochodzi z kategorii: Na Wspólnej

Tele Tydzień

Reklama