Reklama

Nie żyje Janusz!

Czwartek, 31 maja 2012 (14:39)

Zrozpaczona Marta (Joanna Jabłczyńska) wybiega ze szpitala! Ukochany Janusz (Radosław Pazura) nie żyje! Patryk jest w szoku - nie może pogodzić się z utratą ojca! Oboje nie przypuszczają nawet, że organy Gajewskiego właśnie ratują życie kogoś innego… Serce Janusza dostaje Paweł Wolińskii (Rafał Cieszyński).

Zdjęcie

/fot  /TVN
/fot /TVN

Marta nie może uwierzyć, że już nigdy nie przytuli się do Janusza! Kamil (Kazimierz Mazur) daje siostrze bardzo silne leki uspokajające. Dziewczyna dostaje gorączki, ale zasypia... Tymczasem Kamil tłumaczy Romanowi (Waldemar Obłoza), że lekarzom nie udało się powstrzymać rozległego krwotoku i u Janusza nastąpiła śmierć mózgu. Jednak organizm Gajewskiego utrzymywany jest w funkcjach życiowych i jego organy mogą uratować czyjeś życie...

Zdjęcie

/fot /TVN

Doktor Ostrowski (Marek Kalita) oznajmia młodemu pacjentowi Pawłowi Wolińskiemu (Rafał Cieszyński), że jest dla niego serce. Za chwilę zostanie przewieziony na blok operacyjny. Paweł dostanie serce Janusza.

Do szpitala pilnie zostaje wezwany Kamil. Hoffer ma asystować przy operacji... Czy Marta kiedykolwiek się dowie, że serce Janusza "nie umarło"...?

Emisja 1618. odcinka "Na Wspólnej" w czwartek, 31 maja o godz. 20:05 na antenie TVN.


Artykuł pochodzi z kategorii: Na Wspólnej

Reklama