Reklama

Gdy kobieta zabija z miłości

Sobota, 18 sierpnia 2012 (19:21)

Miłość rządzi się swoimi prawami. Zakochanym wiele się wybacza, nawet jeśli w porywach namiętności decydują się na różne szaleństwa. A co, jeśli ktoś zabije z miłości - czy jest to wybaczalne? Przekonamy się o tym we wrześniu, oglądając 8. sezon serialu "Kobiety, które zabijają" na antenie Zone Reality.

Zdjęcie

"Kobiety, które zabijają" /fot  /materiały prasowe
"Kobiety, które zabijają"
/fot /materiały prasowe

Twórcy Hollywood wątek morderczyń podejmowali wielokrotnie. Dominique Marceu (Brigitte Bardot, "Prawda", 1960 r.) zabija kochanka, który drwi z jej uczuć. W musicalu "Chicago" (2002) seksowna piosenkarka Roxy Hart (Renee Zellweger) w akcie desperacji strzela do kochanka, który ją oszukał. W "Białym oleandrze" (2002) zaślepiona miłością Ingrid (Michelle Pfeiffer) podaje niewiernemu mężczyźnie truciznę. A jak wygląda rzeczywistość? Z jakich powodów zabiją kobiety, które żyją w naszym społeczeństwie?

Zdjęcie

/fot /materiały prasowe

"Kobiety, które zabijają" to serial dokumentalny opowiadający o podwójnym życiu i ponurych tajemnicach, jakie morderczynie ukrywają przed swoimi najbliższymi. Bohaterki decydują się na zamordowanie mężów, kochanków, a nawet ich partnerek. To fascynujące stadium psychologiczne zaślepionych miłością kobiet ukazuje, jak niewiele trzeba, aby zatracić umiejętność odróżniania jawy od fikcji.

W każdym odcinku poznajemy historie o zdradzie i namiętności, które prowadzą do morderstwa. Jedna z bohaterek szaleńczo dążąc do spełnienia marzenia męża o występie w telewizji, przygotowuje się do popełnienia zbrodni. Swoje poczynania nagrywa na wideo... Co pchnęło pozostałe bohaterki do zabójstw?

Premierowe odcinki serialu  "Kobiety, które zabijają" od 9 września,  w soboty i niedziele, o godz. 21:00 na antenie Zone Reality.

 

Artykuł pochodzi z kategorii: Seriale

Reklama