Reklama

Gwiazdy w serialu... sponsorowanym

Piątek, 13 kwietnia 2012 (09:55)

Od początku kwietnia na trzech kanałach TVP emitowany jest serial, jakiego w polskiej telewizji jeszcze nie było. „Piąty stadion” to bowiem rozbudowana do 65. trzyminutowych odcinków... reklama z udziałem wielkich serialowych gwiazd z Piotrem Adamczykiem i Tomaszem Karolakiem na czele!

Zdjęcie

Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak i Weronika Książkiewicz w "Piątym stadionie" /    /TVP
Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak i Weronika Książkiewicz w "Piątym stadionie"
/ /TVP

Zdjęcie

Barmanka (Monika Krzywkowska) i właściciel pubu (Tomasz Karolak)
/ /TVP

Akcja serialu rozgrywa się w pubie o nazwie Piąty Stadion, a jego bohaterowie to kibice, którzy w humorystyczny sposób komentują bieżące wydarzenia związane z Mistrzostwami Europy w piłce nożnej, rozmawiają o meczach i zawodnikach, a także o wszystkich nurtujących ich problemach dnia codziennego. Piąty Stadion to pub, w którym każdy zna się z imienia, ale też miejsce, do którego zaglądają gwiazdy i celebryci, by w niezobowiązującej atmosferze napić się piwa czy po prostu odpocząć po ciężkim dniu pracy.

Głównymi postaciami "Piątego stadionu" są właściciel pubu i pracujący w lokalu barman. Wcielają się w nich aktorzy, którzy wielokrotnie pracowali już razem na planie innych seriali i filmów - Piotr Adamczyk, czyli Andrzej Zawadzki z "Przepisu na życie" i Tomasz Karolak, czyli Ludwik Boski z "rodzinki.pl". Ostatnio obu mogliśmy oglądać razem na ekranach w filmach "Listy do M." i "Śniadanie do łóżka". Obaj występują też w "Przepisie na życie".

Zdjęcie

Barman (Piotr Adamczyk) i jeden z bywalców pubu
/ /TVP

Obok Adamczyka i Karolaka w "Piątym stadionie" pojawia się mnóstwo gwiazd w epizodycznych rolach. Klientów pubu, w którym rozgrywa się akcja serialu, zagrali m.in. Piotr Fronczewski, Piotr Gąsowski, Andrzej Kopiczyński, i Rafał Rutkowski. W serialu nie brakuje też pięknych kobiet. W żonę właściciela pubu wciela się Weronika Książkiewicz, a barmankę gra Monika Krzywkowska.

"Piąty stadion" to serial promujący piwo Tyskie i zbliżające się wielkimi krokami mistrzostwa Euro 2012. Emitowany jest każdego dnia o różnych porach w TVP 1, TVP 2 i TVP Info.
Ostatni, 65. odcinek, nadany zostanie 2 lipca.

Artykuł pochodzi z kategorii: Seriale

Agencja W. Impact

Reklama