Reklama

Jakie seriale poleca Joanna Brodzik?

Wtorek, 17 lipca 2012 (09:49)

Joanna Brodzik, czyli Małgosia Jantar z “Życia nad rozlewiskiem”, stara się być w miarę na bieżąco z nowościami serialowymi. Ogląda tytuły, które zmieniają oblicze telewizji. Poznaj szczegóły!

Zdjęcie

Joanna Brodzik /fot  /Agencja W. Impact
Joanna Brodzik
/fot /Agencja W. Impact

Przy okazji wizyty na planie “Życia nad rozlewiskiem 2" zapytaliśmy Joannę Brodzik o to, czy ogląda seriale. A jeżeli tak, to jakie?

- Nie mam na to zbyt wiele czasu, zwłaszcza od kiedy moi synowie przyszli na świat - mówi popularna aktorka. - Staram się jednak być w miarę na bieżąco i zobaczyć przynajmniej jeden odcinek, jeżeli na rynku pojawia się coś, co wydaje mi się posuwające gatunek seriali do przodu. Ta gałąź telewizji bardzo mocno się rozwija. Od lat pięćdziesiątych ubiegłego stulecia, kiedy odkryto moc sitcomu, seriale zyskały nowy wymiar.

Mówię o takich produkcjach, które pojawiły się i zrewolucjonizowały telewizję, jak choćby "Breaking Bad" czy "Mad Man". Oczywiście w większości są to produkcje amerykańskie, ale wino robią Francuzi, a kino Amerykanie. Staram się oglądać te rzeczy, które zmieniają oblicze telewizji.

Duże wrażenie zrobił na mnie "Mad Man", w którym nie ma ani jednego pozytywnego bohatera. Tak naprawdę bohaterem jest stylizacja. Jestem fanką fantastyki. Zaciekawił mnie "Flash Forward" z młodszym Fiennesem. Miał on najbardziej dopracowany scenariusz po "Prison Break". Niesamowicie trzyma w napięciu. Jeżeli macie możliwość, polecam, bo naprawdę zrywa laczki.

Czy podzielacie opinie Joanny Brodzik?

Artykuł pochodzi z kategorii: Seriale

Agencja W. Impact

Reklama