Reklama

Konkurs: Ale plotka!

Piątek, 26 października 2012 (15:00)

Razem z kanałem TVN 7 przygotowaliśmy konkurs dla fanów "Plotkary". Sprawdź co i w jaki sposób możesz wygrać!

Zdjęcie

Oglądaj "Plotkarę" na antenie TVN 7! /WB /TVN
Oglądaj "Plotkarę" na antenie TVN 7!
/WB /TVN

Słynny amerykański serial "Plotkara" możecie oglądać na antenie TVN 7 od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 albo...

Zdjęcie

Nagrody od TVN 7
/ /TVN

Właśnie - albo możecie wygrać w naszym konkursie cały pierwszy sezon na DVD, by wielokrotnie oglądać swoje ulubione odcinki serialu! Jako fani "Plotkary" zapewne wiecie, że młodzież z ekskluzywnej szkoły na Manhattanie żyje newsami podawanymi przez jej plotkarską stronę. Nic nie przejdzie jej uwadze: zaczynając od wydarzeń szkolnych, kończąc na imprezach. To stąd wszyscy dowiadują się, że legendarna Serena van der Woodsen (Blake Lively), kiedyś jedna z najsłynniejszych w okolicy "imprezowiczek", właśnie wróciła do miasta. Chociaż podążanie za zmiennymi przyjaźniami, pełnymi zawiści konfliktami i różnymi zawirowaniami w tym skomplikowanym świecie bogactwa nie jest łatwym zadaniem do wykonania, to jest to, co Plotkara robi najlepiej.

Teraz we współpracy z TVN 7 przygotowaliśmy dla Was zabawę. Zamieńcie się na chwilę w plotkarzy i wymyślcie jakąś niesamowitą plotę na temat naszego portalu. Koniecznie zapoznajcie się z regulaminem konkursu, a swoje pomysły wysyłajcie do 9 listopada drogą mejlową na adres konkursy@teletydzien.pl
Komisja konkursowa wybierze 3 najciekawsze plotki, a ich autorów nagrodzi zestawami zawierającymi: box DVD z 1. sezonem "Plotkary", koszulkę z długim rękawem i pendrive.

"Plotkara", od poniedziałku do piątku o godz. 18:00, TVN 7

Zdjęcie

1. sezon "Plotkary" na DVD /  /TVN
1. sezon "Plotkary" na DVD
/ /TVN

Artykuł pochodzi z kategorii: Seriale

Reklama