Reklama

Leśna Góra zamiast „Dr. House’a”

Poniedziałek, 20 sierpnia 2012 (12:06)

Telewizja Polska zgotowała przykrą niespodziankę dla swoich widzów. W środowe wieczory na antenie TVP 2 nie zobaczymy już serialu "Dr House". W zamian pokazana zostanie produkcja "Na dobre i na złe".

Zdjęcie

Katarzyna Dąbrowska i Michał Żebrowski w "Na dobre i na złe" /fot  /Agencja W. Impact
Katarzyna Dąbrowska i Michał Żebrowski w "Na dobre i na złe"
/fot /Agencja W. Impact

Zdjęcie

Hugh Laurie, czyli serialowy Dr. House
/fot /materiały prasowe

Losy cynicznego lekarza z USA Gregory'ego House'a (Hugh Laurie), który kieruje zespołem medyków w szpitalu w New Jersey, mają w Polsce wielu fanów. Serial był wielokrotnie nagradzany, m.in. dwoma Złotymi Globami i trzema statuetkami Emmy. TVP wyemitowała wszystkie siedem sezonów serialu. Niestety, ku rozczarowaniu widzów, nie zamierza pokazać ósmej, czyli ostatniej serii "Dr. House'a". Jak to możliwe?

Telewizja Polska tłumaczy się przede wszystkim spadającą oglądalnością oraz zbyt wygórowanymi żądaniami finansowymi dystrybutora serialu. Przerwanie emisji "Dr. House'a" w TVP 2 wywołało spore oburzenie internautów.

Polscy widzowie będą mogli śledzić ostatni sezon produkcji w 2013 r. na antenie AXN. Bardzo możliwe, że na pokazanie serialu zdecyduje się stacja TVN, która kiedyś emitowała "Dr. House'a". Nie stanie się to jednak w jesiennym sezonie.

mj

Artykuł pochodzi z kategorii: Seriale

Reklama