Reklama

Podwójna dawka adrenaliny w TVN 7

Wtorek, 28 sierpnia 2012 (14:42)

Seriale sensacyjne cieszą się dużą sympatią widzów. Dla fanów adrenaliny i sensacji, kanał TVN 7 przygotował niespodziankę. Już od 27 sierpnia będzie można oglądać 3. sezon produkcji "Punkt krytyczny" oraz 15. serię kultowego już serialu "Kobra: Oddział specjalny.

Zdjęcie

"Punkt krytyczny" /fot  /materiały prasowe
"Punkt krytyczny"
/fot /materiały prasowe


"Punkt krytyczny" przedstawia codzienne zmagania, jedynej w swoim rodzaju, jednostki policyjnej w walce z przestępczością. Dla nich nie ma zagadek nie do rozwiązania i przestępców nie do schwytania. W nowych odcinkach staną oko w oko ze sprawcą strzelaniny w muzeum, bezwzględnym handlarzom broni, rasistowskim ugrupowaniem, manipulantem odpowiedzialnym za atak terrorystyczny i śledczym, który uderzy w samo serce zespołu. 

Zdjęcie

"Cobra: Oddział specjalny"
/fot /materiały prasowe

Członkowie grupy będą musieli udowodnić, że zostali niesłusznie oskarżeni o zaniedbania. Również w życiu prywatnym policjantów nie będzie spokojnie. Czy pracę na granicy życia i śmierci można pogodzić z życiem rodzinnym? Emisja od 27 sierpnia, od poniedziałku do piątku o godzinie 17:55.

Z kolei o o godz. 18:55 TVN 7 proponuje kolejną dawkę emocji. Jest to serial "Kobra: Oddział specjalny". Obraz opowiada o pracy policjantów pilnujących porządku na autostradach. 15. sezon rozpoczyna się od powrotu do przeszłości. Policjantka Tanja budzi się po siedmiu latach śpiączki. Semir, który był z nią przez krótki czas związany, teraz jest szczęśliwie żonaty. Wkrótce Tanja staje się celem zarówno dla policji, jak i mafii narkotykowej. Podczas tajnej operacji prowadzonej siedem lat temu, w tajemniczych okolicznościach zaginęły pieniądze i narkotyki warte miliony. Wszyscy zastanawiają się co właściwie stało się siedem lat temu? Czy dziewczynie uda się obronić przyjaciół przed zagrażającym im niebezpieczeństwem?

Na te i inne pytania widzowie będą mogli odpowiedzieć sobie, śledząc losy bohaterów, od 27 sierpnia, od poniedziałku do piątku na antenie TVN 7.


Artykuł pochodzi z kategorii: Seriale

Reklama