Reklama

Przewodnik po serialowych hitach jesieni cz. 1.

Piątek, 31 sierpnia 2012 (12:01)

Po wakacjach seriale wracają do telewizji. Zobaczymy codzienne, sprawdzone pozycje, takie jak. m.in. "Na Wspólnej", "Klan" oraz "Pierwszą miłość" jak i te, które zagoszczą na antenie po raz pierwszy. Zobaczcie przewodnik po serialowych hitach tej jesieni!

Zdjęcie

"Wszystko przed nami" /fot  /materiały prasowe
"Wszystko przed nami"
/fot /materiały prasowe


Wszystko przed nami

Przyjaciele zawsze trzymają razem - czy to w Mediolanie, czy w Lublinie, do którego wracają, gdy jeden z nich zostaje oskarżony o gwałt.

Zapraszamy na nowy serial o nadziei, miłości i... potędze przyjaźni. Autorką scenariusza jest Ilona Łepkowska ("M jak miłość", "Barwy szczęścia"), reżyserem zaś Piotr Wereśniak ("Nie kłam kochanie", "Kryminalni", "Zakochani"), co już samo w sobie jest gwarancją rozrywki na najwyższym poziomie.

Magiczne miasta

- Ponieważ większość seriali powstaje w plenerach Warszawy, postanowiliśmy zmienić ten zwyczaj i nakręcić zdjęcia w miejscu, które jest mało "ofilmowane": pięknym, bardzo fotogenicznym Lublinie - mówi reżyser. Wszystko jednak zaczyna się w... Mediolanie. Co nas czeka?

Ich nowe życie...

Paweł (Aleksy Komorowski) jest błyskotliwym prawnikiem w kancelarii w Mediolanie. Wojtek (Michał Malinowski) - barmanem w trattorii. Agata (Julia Pogrebińska), była modelka, prowadzi luksusowe życie u boku męża, włoskiego arystokraty. Stefan (Piotr Nowak) ma firmę remontową. Leszek (Paweł Ciołkosz) pracuje jako księgowy, a po godzinach dorabia sobie w nielegalnym kasynie, by utrzymać żonę Basię (Jowita Budnik) i synka Michała (Jakub Selma). Ich spokój burzy aresztowanie Wojtka, oskarżonego o gwałt. Przyjaciele ani przez chwilę nie wierzą w winę chłopaka. Po latach spędzonych we Włoszech wszyscy decydują się na powrót do Polski. Sprawdzeni w trudnej sytuacji, postanawiają założyć wspólny biznes. Każdy wnosi do niego to, co w nim najlepsze... 

"Wszystko przed nami", premiera 24 września, emisja: Pn-Pt, godz. 18:15, TVP 1

MM

Zdjęcie

"Barwy szczęścia"
/fot /AKPA

Barwy szczęścia

Premierowe odcinki serialu zapowiadają się naprawdę emocjonująco. Nie obędzie się bez nowych romansów - Maria (Iza Kuna) zdecyduje się na następny krok w relacji z kolegą z pracy Markiem (Marcin Perchuć). Sara (Dominika Kimaty) będzie miała rozdarte serce między Adamem (Bartosz Porczyk), który wyznał jej miłość, a Bobem (Eric Folly). Panowie zdecydują się sami, po męsku, rozwiązać sprawę. Gorzej będzie się natomiast działo u Huberta (Marek Molak). Wokalista zostanie zamieszany w aferę narkotykową, za co trafi za kratki! Jego kompromitujące zdjęcia przedostaną się też do prasy. Problem będzie miała także Marta (Katarzyna Zielińska). Piotr (Piotr Jankowski) spróbuje zmusić ją do objęcia posady naczelnej plotkarskiego brukowca. 

"Barwy szczęścia" od 3 września, emisja: Pn-Pt, godz. 20:05, TVP 2

WBS

Zdjęcie

"Na Wspólnej"
/fot /AKPA

Na Wspólnej

Na swoje dziesiąte urodziny producenci serialu przygotowali mnóstwo niespodzianek. Dużo będzie działo się u Zimińskich. Najpierw Danka (Lucyna Malec), znudzona rutyną życia małżeńskiego zapisze się na kurs tańca u samego Stefano Terrazzino! Natomiast Ola (Marta Wierzbicka) rozpocznie studenckie życie od zakolegowania się z szemranym towarzystwem. Będą ją przekonywać do swojego stylu bycia, w którym liczą się tylko pieniądze i używki! Kto zaś czeka na to, jak rozwinie się wątek Żanety (Anna Guzik), ucieszy się, że w końcu powie Wojtkowi (Wojciech Błach) "tak". Ważnym wątkiem nowego sezonu będzie historia Marty (Joanna Jabłczyńska), którą po śmierci Janusza (Radosław Pazura) będzie pocieszał Paweł (Rafał Cieszyński). Oboje nie zdają sobie sprawy, że choć spotkali się przypadkowo, to łączy ich coś więcej - serce Janusza przeszczepione Pawłowi.

"Na Wspólnej" od 3 września, emisja: Pn-Cz, godz. 20:05, TVN

WBS

Zdjęcie

"klan"
/fot /Agencja W. Impact

Klan

Niezwykłe szczęście spotka rodzinę Chojnickich. Zyta (Magdalena Stam) i Michał (Daniel Zawadzki) doczekają się syna - Stefanka. Młodym rodzicom będzie starała się pomóc wścibska mama Zyty (Teresa Stępień-Nowicka). Jednak jej "dobre rady" jeszcze bardziej zdenerwują Zytę. W serialu nie zabraknie też innych wielkich uroczystości. Swoje 80. urodziny hucznie obchodzić będzie ciocia Stasia (Kazimiera Utrata). Ceremonia zgromadzi wszystkie pokolenia Lubiczów, Chojnickich wraz z przyjaciółmi domu. Natomiast na nowej drodze życia Maćka (Piotr Swend) i Martyny (Natalia Antoszczak) pojawią się kłopoty. Gdy młoda para będzie chciała ustalić w USC datę ślubu, urzędniczka zażąda zgody sądu na zawarcie małżeństwa między osobami upośledzonymi.

"Klan od 3 września, emisja: Pn-Pt, godz. 17:50, TVP 1

WBS

Zdjęcie

"Julia"
/fot /AKPA

Julia

Jeśli ktoś uważał, że dotychczas w serialu następowały niespodziewane zwroty akcji... niech poczeka na kolejny sezon! Janek (Krystian Wieczorek) i Sławek (Łukasz Musiał) znów będą komplikować życie uczuciowe Julii (Julia Rosnowska). Pierwszy porzuci Monikę (Marta Żmuda Trzebiatowska), by odzyskać serce pięknej Chmielewskiej, drugi "prosto z mostu" wyzna jej miłość. Jednak poza jedną wybranką serca, Janka i Sławka połączy jeszcze jedno... Malicki zastąpi Janickiego na stanowisku szefa Kliniki Piękna! A to wszystko za sprawą intrygi, którą uknuł szef marketingu. Janek popełni bowiem karygodny błąd na sali operacyjnej, z czego wyjdzie ogromna afera. Przy okazji jednak zostanie ujawniony, długo skrywany rodzinny sekret Janickich.

"Julia" od 3 września, emisja: Pn-Pt, godz. 17:25, TVN

WBS

Zdjęcie

"Pierwsza miłość"
/fot /AKPA

Pierwsza miłość

To miał być najszczęśliwszy dzień dla dwóch par - Emilki (Anna Ilczuk) i Bartka (Rafał Kwietniewski) oraz Wiktorii (Halszka Lehman) i Ryśka (Mirosław Kotowicz). Podczas podwójnego wesela nic jednak nie pójdzie po ich myśli. Do głosu dojdzie alkohol i rodzinne niesnaski. Zapowiada się naprawdę niezły skandal! Czy zwaśnionym rodzinom uda się dojść do porozumienia?

"Pierwsza miłość" od 3 września, emisja: Pn-Pt, godz. 18:00, Polsat

WBS

A z jakimi bohaterami będziemy spotykać się co tydzień? Czytaj TUTAJ

Artykuł pochodzi z kategorii: Seriale

Tele Tydzień

Reklama