Reklama

Ridge Forrester umrze!

Niedziela, 12 sierpnia 2012 (22:27)

Sensacyjna wiadomość. Z serialu „Moda na sukces” po 25 latach odchodzi Ronn Moss! Amerykańcy widzowie zobaczą serialowego Ridge’a po raz ostatni we wrześniu.

Zdjęcie

Żegnaj Ridge /VALERY HACHE /AFP
Żegnaj Ridge
/VALERY HACHE /AFP

Jak podały media w USA, Ronn Moss postanowił nie przedłużać kontraktu z producentami "Mody na sukces". Szczegóły nie są jasne, ale podobno kwestią sporną były żądania finansowe aktora. Twórcy serialu potwierdzili rozwiązanie kontraktu z serialowym Ridge’m: - Ronn spędził z ekipą "Mody na sukces" wspaniałe 25 lat. Zawsze będziemy uważać go za członka rodziny i życzymy mu jak najlepiej w przyszłości - podała w oświadczeniu firma produkująca operę mydlaną.

Informacja o odejściu Ronna Mossa z "Mody na sukces" zelektryzowała fanów serialu na całym świecie. Aktor nieprzerwanie od 1987 roku wcielał się w postać Ridge’a Forrestera i był jedną z czterech osób - obok Katherine Kelly Lang (Brooke), Susan Flannery (Stephanie) i Johna McCooka (Eric Forrester) - które są w obsadzie "Mody na sukces" od początku.

Jak zakończy się wątek serialowego Ridge’a? Spekuluje się, że zostanie on ranny w strzelaninie i umrze. Przypomnijmy, że w podobny sposób twórcy serialu usunęli ze scenariusza postać Taylor (Hunter Tylo) kilka lat temu. Jak powszechnie wiadomo, opery mydlane żądzą się swoimi specyficznymi prawami. Hunter Tylo ponownie od kilku lat wciela się w postać... Taylor. Fani serialowego Ridge’a mogą więc mieć ciągle nadzieję, że ich ulubiony aktor wróci do "Mody na sukces".

Ronn Moss po raz ostatni pojawi się na planie 14 sierpnia. Polscy widzowie odejście Ridge’a Forrestera zobaczą dopiero za ok. 3 lata, gdyż tyle wynosi różnica w emisji "Mody na sukces" między CBS a TVP.

mj

Artykuł pochodzi z kategorii: Seriale

Reklama