Reklama

Serialowe zmiany w TVP1

Niedziela, 30 grudnia 2012 (11:28)

Od nowego roku telewizyjna Jedynka od wprowadza porządki w serialach. Pojawią się nowe produkcje, a te, które znamy zmienią czas emisji. Sprawdź, który z Twoich ulubionych seriali zmieni porę nadawania oraz zapoznaj się z ramówkowymi nowościami!

Zdjęcie

"Klan" /fot  /Agencja W. Impact
"Klan"
/fot /Agencja W. Impact

Serialowe pasmo popołudniowe, które zostało wprowadzone do TVP1 jesienią okazało się klapą. Telewizja Polska postanowiła wprowadzić do ramówki spore poprawki. Wierni fani seriali TVP1 muszą przygotować się na zmiany w nadawaniu ulubionych tytułów.

Zdjęcie

"Galeria"
/fot /materiały prasowe

Świat nieustannych intryg, wielkich pieniędzy, zdrad i niepohamowanej namiętności. Fani odważnych i pięknych Forresterów mogą spać spokojnie. "Moda na sukces" bez zmian zostanie wyemitowana o godzinie 16:25.

Najdłuższy serial w Polsce "Klan" ma się doskonale. Losy Lubiczów i ich przyjaciół będziemy oglądać cztery razy w tygodniu (od poniedziałku do czwartku o 17:50). Sympatycy perypetii pracowników wrocławskiej "Galerii" muszą uzbroić się w cierpliwość. Serial wybiera się na zimową przerwę i powróci dopiero 28 stycznia. W zamian o 18:50 możemy oglądać powtórki serialu "Chichot Losu" z Martą Żmudą Trzebiatowską w roli głównej.

Zdjęcie

"Przebłysk jutra"
/fot /TVP

Nowy serial TVP1 "Wszystko przed nami", który notuje najniższą oglądalność wśród popołudniowych produkcji od stycznia będzie emitowany w każdy wtorek po dwa odcinki. Pierwszy zobaczymy o 21:20 drugi o 21:45.

To nie koniec serialowych zmian. Od 8 stycznia w każdy wtorek o 22:20 w ramówce pojawi się serial "Zemsta". Obraz jest historią Emily Thorne, która przyjeżdża na wakacje do Hamptons, gdzie wynajmuje domek. Jak się okazuje, Emily mieszkała już w Hamptons jako dziecko. Teraz powraca do miasta, aby dokonać zemsty na tych, którzy skrzywdzili ją i jej ojca.

Agent FBI Mark Benford wraz ze swoim zespołem, będzie musiał rozwiązać trudną zagadkę. W serialu "Przebłysk jutra" dochodzi do niecodziennego zdarzenia. 6 października 2009 r. cała ludzkość na 2 minuty i 17 sekund traci przytomność poznając swoją przyszłość z 29 kwietnia 2010 roku...  Mark będzie musiał jak najszybciej dowiedzieć się prawdy o tajemniczym zjawisku. "Przebłysk jutra" od 2 stycznia w każdą środę o 22:30 i 23:20.

Amerykański dramat medyczny "Anatomia prawdy" opowiada o Dr Megan Hunt, która rozpoczyna pracę lekarza sądowego. Jej niekonwencjonalne metody w wykrywaniu przestępstw często nie podobają się przełożonym. "Anatomia prawdy" od 3 stycznia w każdy czwartek o 22:25.

mj

 

 

Artykuł pochodzi z kategorii: Seriale

Reklama