Reklama

Wnuczka Pokory w serialu Łepkowskiej

Poniedziałek, 9 lipca 2012 (15:40)

Agata Nizińska to śliczna wnuczka Wojciecha Pokory, która idzie w ślady dziadka. 27-letnia zielonooka brunetka kończy właśnie Wyższą Szkołę Teatralną im. Giedroycia. Ale już teraz zainteresowała się nią Ilona Łepkowska angażując do swego nowego serialu "Wszystko przed nami", który jesienią będzie emitowany na antenie TVP.

Zdjęcie

Agata Nizińska, Wojciech Pokora /fot  /AKPA
Agata Nizińska, Wojciech Pokora
/fot /AKPA

- To postać komediowa. Gram Marinę, zwariowaną, ekspresyjną Włoszkę, w związku z czym niedługo wyjeżdżamy na zdjęcia do Mediolanu - przyznaje młoda aktorka.
Oprócz urody i talentów aktorskich Agata może się poszczycić również pięknym głosem.

Niebawem na rynku muzycznym pojawi się jej pierwsza płyta, na której dominować będzie blues, soul i r'n'b. - Bliskie są mi tzw. "czarne klimaty". Zależy mi też na instrumentach dętych. Najbardziej kręci mnie muzyka lat 60-tych. Na takiej się wychowałam dzięki mojemu ojcu, który jest multiinstrumentalistą - przyznaje.

Nic dziwnego, że sławny dziadek bardzo jest z wnuczki dumny. - Moja wnuczka jest bardzo zdolna, ale najpiękniej śpiewa. Tak pięknie, że wstrząsnęła muzycznym światem Warszawy. Bardzo jestem z niej dumny - przyznaje z satysfakcją aktor.

Ewa Jaśkiewicz - AKPA

Artykuł pochodzi z kategorii: Seriale

teletydzien.pl/AKPA

Reklama