Reklama

Mężczyzna z klamką za pasem

Wtorek, 21 sierpnia 2012 (15:35)

Czy nowy serial kryminalny Dwójki będzie przebojem? Bogusław Linda zachwycił się jego scenariuszem i kolejny raz zagrał twardziela.

Zdjęcie

– Do udziału w „Paradoksie” przekonał mnie świetny scenariusz – mówi Bogusław Linda. Ostatnio
oglądaliśmy go w „Ratownikach”. Nie był to hit TVP! /fot  /AKPA
– Do udziału w „Paradoksie” przekonał mnie świetny scenariusz – mówi Bogusław Linda. Ostatnio oglądaliśmy go w „Ratownikach”. Nie był to hit TVP!
/fot /AKPA

Zdjęcie

Podkomisarz Joanna Majewska (Anna Grycewicz) nie tylko śledzi podejrzanych, ale też zbiera informacje o metodach pracy Kaszowskiego.
/fot /AKPA

Szare, ponure biuro. Białe światło jarzeniówek bezlitośnie oświetla zmęczone twarze. To policjanci. W dużej sali trudno przecisnąć się między biurkami. W głębi, w osobnej klitce, żaluzjami oddzielony od reszty, siedzi szpakowaty mężczyzna o nieprzyjaznym spojrzeniu. To Bogusław Linda we własnej osobie. - Cisza! - ktoś krzyczy. W Łodzi trwają zdjęcia do nowego serialu kryminalnego pt. "Paradoks"

Jak w filmie


- Robimy serial, który będzie przypominał produkcje kinowe - zapewnia Jerzy Kapuściński z TVP 2. Bogusław Linda  znowu wciela się w twardziela. - Mój bohater to mężczyzna po przejściach. Nie spoufala się z podwładnymi, ale ma zgrany zespół ludzi - mówi aktor. Czy grany przez niego twardziel ma coś wspólnego z Franzem Maurerem z "Psów"? - Tyle, że znowu latam po planie z klamką za pasem, czyli z pistoletem - aktor wykrzywia twarz w swym słynnym uśmiechu.

"Paradoks" od września w TVP 2.

Artykuł pochodzi z kategorii: Paradoks

Telemax

Reklama