Reklama

Na planie "Pierwszej miłości"

Sobota, 7 lipca 2012 (09:37)

Dla tych, którzy z niecierpliwością oczekują kolejnych odcinków serialu "Pierwsza Miłość" mamy dobrą nowinę: już powstaje następna transza. Jak zwykle nie zabraknie w niej ciekawych perypetii stałej obsady serialu oraz wielu nowych wątków i bohaterów.

Zdjęcie

Emilka (Anna Ilczuk) i Bartek (Rafał Kwietniewski) /fot  /AKPA
Emilka (Anna Ilczuk) i Bartek (Rafał Kwietniewski)
/fot /AKPA

Po raz pierwszy w historii całego Wadlewa jego mieszkańcy świętują podwójne wesele - Wiktorii (Halszka Lehman) z Rysiem (Mirosław Kotowicz) oraz Emilki (Anna Ilczuk) z Bartkiem (Rafał Kwietniewski). Pary zorganizowały uroczystość wspólnie, z powodu braku dogodnych terminów. Niestety, nie wszystko przebiega zgodnie z oczekiwaniami młodej pary. 

Zdjęcie

/fot /AKPA

Matka Bartka, Jagna (Maria Gładkowska), nie akceptuje swojej przyszłej synowej i bez oporów krytykuje jego wybór. Na swoje nieszczęście, Emilka słyszy tę niepochlebną opinię. Bartek zapewnia ukochaną, że zdanie jego matki się dla niego nie liczy, ponieważ najważniejsze jest łączące ich uczucie. Matce natomiast stawia ultimatum: albo zaakceptuje jego związek z Emilką, albo nie powinna przychodzić na ich ślub. Czy Jagna zmieni zdanie na temat wybranki syna i dołączy do weselnych gości?

Przekonamy się już po wakacjach oglądając "Pierwszą Miłość".

Agnieszka Tomczak - AKPA

Artykuł pochodzi z kategorii: Pierwsza miłość

Reklama