Reklama

Szczera rozmowa Anety i Marka

Poniedziałek, 2 stycznia 2012 (15:14)

Ostatnio w "Pierwszej miłości" wiele się dzieje. Osoba pragnąca zemścić się na Arturze, nie daje za wygraną. Tym razem Kulczycki o mały włos nie zostaje potrącony przez rozpędzony, jadący na niego samochód. Z kolei Aneta i Marek zbliżają się do siebie... A co jeszcze wydarzy się w 1426. odcinku?

Zdjęcie

    /materiały prasowe
   
/materiały prasowe

Kulczycki prawie zostaje potrącony przez pędzący prosto na niego samochód. W rezultacie policyjnego pościgu udaje się zidentyfikować sprawcę. Jak się okazuje za wszystkimi przestępstwami stała jedna i ta sama osoba, Lidka. Artur postanawia nie wnosić przeciwko nie oskarżenia do prokuratury, jeśli obieca że da mu święty spokój.

Pośród rupieci należących niegdyś do matki Wiktorii i Malwiny, córkom udaje się dotrzeć do jej miłosnej korespondencji. Wynika z niej jednoznacznie, że prawdziwym ojcem Florkowej jest Marian Śmiałek. Malwina prosi siostrę by zachowała tę informację dla siebie.

Aneta zaprasza Marka na biznesowy bankiet. Po wieczornej kolacji udają się na drinka do knajpy. Oboje opowiadają o tym jak czują się w życiu samotni, mają wrażenie, że wszystko co dobre już za nimi. Szczera rozmowa bardzo zbliża ich do siebie oraz uświadamia im jak wiele ich aktualnie łączy.

Igor przeprasza Izabelę za to jak okropnie ją potraktował. Prawi jej komplementy, zapewnia, że jest najcudowniejszą kobietą jaką spotkał. Przyznaje, że jest świadomy tego jak bardzo wszystko zepsuł. Izabeli mięknie serce, postanawia mu wybaczyć. Stawia mu jednak warunek. Ostrzega, że jeśli jeszcze raz podniesie na nią rękę nie ręczy za siebie.

Emisja 1426. odcinka "Pierwszej miłości" 13 stycznia o 18.00 w Polsacie.

Artykuł pochodzi z kategorii: Pierwsza miłość

materiały prasowe

Reklama