Reklama

Awantura w banku

Środa, 7 listopada 2012 (16:43)

Zuza postanowi rozprawić się wreszcie z plotkami krążącymi w jej firmie. Nie może pozwolić, by fałszywe informacje na jej temat stały się przeszkodą w karierze.

Zdjęcie

Zuza w ostrej rozmowie z szefem /  /Polsat
Zuza w ostrej rozmowie z szefem
/ /Polsat

Sytuacja w banku, w którym pracuje Zuza (Anita Sokołowska) robi się coraz bardziej napięta. Odkąd po korytarzach krążą plotki jakoby Zuza planowała ciążę, jej pozycja w firmie pogorszyła się znacząco. Rywale szybko postanowili wykorzystać nowinę i pokrzyżować jej plany awansu. W końcu po co awansować kobietę planującą ciążę? Zuza odkryje wreszcie, co dzieje się za jej plecami. Będzie mogła zrobić tylko jedną rzecz: w bojowym nastroju wkroczy do gabinetu Prezesa (Jan Monczka) i wyjaśni to całe nieporozumienie związane z plotkami o jej ciąży. Nie będzie przebierała w słowach: - Chce pan wybrać Kamińskiego, bo Kamiński nosi spodnie! Choć dobrze pan wie, że jestem od niego lepsza! Ale boi się pan, że zajdę w ciążę, urodzę rozpuszczonego bachora i z mózgu zrobi mi się kaszka manna! Jak na takie oskarżenia zareaguje Prezes? Czy awantura zapewni Zuzie upragniony awans?

Zdjęcie

Patrycja jest podekscytowana przygotowaniami do ślubu
/ /Akson Studio

Romans wciąż trwa


A co z jej życiem prywatnym? Czy cokolwiek mogło sprowokować plotki o ciąży? Wojtek (Lesław Żurek) wybierze się z Zuzą na randkę. Na spotkaniu będzie komplementował  ją mówiąc, że byłaby wspaniałą matką. Przyzna, że usłyszał pogłoski z jej pracy, ale zaznaczy, że nie ma nic przeciwko dzieciom, czym zirytuje Zuzę. Czy Zuza zakończy znajomość?

Patrycja narzeka na brak magii w związku!


Patrycja (Joanna Liszowska) zajmie się przygotowaniami do ślubu. Niestety, podczas rozmowy o weselu wychodzi na jaw, że narzeczeni mają inne wyobrażenie o uroczystości. Patrycja jest zawiedziona postawą przyszłego męża. Tymczasem Michał (Marcin Rogacewicz) zabiera Patrycję do sklepu jubilerskiego. Wybór pierścionka tylko utwierdza ją w przekonaniu, że zachowanie narzeczonego jest zupełnie pozbawione magicznego i romantycznego charakteru, którego oczekiwała przy tak wyjątkowej okazji. Jaka będzie decyzja Patrycji? Czy ich związek przetrwa? 

Odpowiedzi na wszystkie pytania w 10. odcinku "Przyjaciółek", czwartek godz. 22:00, Polsat

Artykuł pochodzi z kategorii: Przyjaciółki

Reklama