Reklama

Powtórka z rozrywki?

Środa, 4 lipca 2012 (16:02)

Ruszyły zdjęcia do nowego serialu „Przyjaciółki”. Ma on opowiadać o czterech kobietach, ich życiowych sukcesach i porażkach. Czy coś Wam to przypomina?

Zdjęcie

Czy "Przyjaciółki" okażą się telewizyjnym przebojem? /  /AKPA
Czy "Przyjaciółki" okażą się telewizyjnym przebojem?
/ /AKPA

W główną postać samotnej matki wciela się Małgorzata Socha. W trudach codziennego życia wspierać ją będą trzy przyjaciółki, a zagrają je: Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska i Anita Sokołowska. - Będziemy opowiadać o problemach zwykłych kobiet - zdradza Socha.

Na wzór światowego hitu

- Każda z bohaterek jest inna. Jedną z nich opuścił mąż, druga zmaga się z nadwagą. Serial będzie mocno osadzony w polskiej rzeczywistości - mówi osoba z produkcji. Zapowiedzi te przywodzą na myśl światowe hity, takie jak: "Seks w wielkim mieście" czy "Gotowe na wszystko".

Ściąganie się nie opłaca

Czy jednak "Przyjaciółki" mają szansę odnieść sukces? Niedawno TVN wyprodukował "Klub Szalonych Dziewic" i po jednym zaledwie sezonie okazało się, że jest po prostu klapą, mimo naprawdę niezłej obsady. Jak będzie tym razem?

Czy serial się spodoba?

Niewątpliwie produkcja może okazać się szansą dla Małgorzaty Sochy, która dotąd dostawała głównie drugoplanowe role. Możliwe, że również Anita Sokołowska, znana jedynie z "Na dobre i na złe", rozwinie teraz skrzydła. Najważniejsze jest dla aktorek to, jak Polacy przyjmą nowy serial. Jest szansa powodzenia, bowiem gdy w maju wybranej grupie widzów pokazano odcinek pilotażowy, bardzo się spodobał. Oby dalej było tylko lepiej!

Artykuł pochodzi z kategorii: Przyjaciółki

Super TV

Reklama