Reklama

"Przyjaciółki" zawsze się wspierają

Czwartek, 6 września 2012 (10:31)

Rusza nowy serial Polsat - "Przyjaciółki". Nie będzie to kolejny „Seks w wielkim mieście”, ani „Gotowe na wszystko”. Nie znajdziemy tu wyzwolonych singielek spragnionych kariery i seksu. Spotkamy za to cztery „Przyjaciółki” – dziewczyny, które może znać każdy z nas!

Zdjęcie

"Przyjaciółki" /fot  /Polsat
"Przyjaciółki"
/fot /Polsat

Zdjęcie

Patrycja (Joanna Liszowska)
/fot /Polsat

Akcja serialu "Przyjaciółki" dzieje się w Warszawie. Bohaterkami są 30-kilkuletnie kobiety, które poznały się w liceum. Po maturze ich drogi zawodowe się rozeszły, jednak mimo upływu lat nadal utrzymują ze sobą kontakt. Choć każda z bohaterek jest inna: różni je temperament, podejście do życia, wykonywany zawód czy zamożność to jednak mają wiele wspólnego - wszystkie próbują odnaleźć siebie, poradzić sobie z problemami i najnormalniej w świecie ułożyć sobie życie.

Zdjęcie

Zuza (Anita Sokołowska)
/fot /Polsat

Inga (Małgorzata Socha) nie dość, że właśnie została porzucona przez męża Andrzeja (Adam Krawczyk) dla młodszej (w tej roli Agnieszka Sienkiewicz), to jeszcze ma problemy z prowadzeniem założonego przez siebie przedszkola. Samotność, widmo bankructwa i tęskniąca za ojcem córeczka - sytuacja wydawałoby się beznadziejna. Czy aby na pewno? Niespodziewanie na zjeździe klasowym odżyją nie tylko wspomnienia, ale i dawne miłości. Rafał (Michał Rolnicki) zakocha się w niej na nowo. Czy tym razem wybrał dobry moment? Niestety, życie lubi płatać rozmaite figle... W głowie Ingi siedzi inny mężczyzna - Piotr (Mariusz Zaniewski)... Kto szybciej znajdzie drogę do serca Ingi? Jak na to wszystko zareaguje mąż dziewczyny? 

Zdjęcie

Inga (Małgorzata Socha)
/fot /Polsat

Z kolei Patrycja (Joanna Liszowska) - kobieta-wulkan, która dobrą energią zaraża wszystkich wokół. Wydawałoby się, że ma wszystko, czego pragnęła: świetną pracę - prowadzi salon fryzjerski, ma fantastycznego pracownika Stempla (Tomasz Stępień), kochającego mężczyznę Michała (Marcin Rogacewicz), grono przyjaciół. Czy Patrycja rzeczywiście jest szczęśliwa? Po pierwsze, pomysł Patrycji na biznes nie podoba się jej matce, która uważa, że dziewczyna powinna w życiu mierzyć wyżej. Co więcej, Patrycja czuje, że utknęła życiowo. Mimo że jest w udanym związku z Michałem (Marcin Rogacewicz), to bardzo pragnie ślubu i dziecka. Przed ołtarz Michałowi się jednak nie spieszy, a ciąża pomimo wielu starań się nie przydarza... Czy Patrycja wreszcie doczeka się pierścionka zaręczynowego? Czy na świecie pojawi się jej wymarzone dziecko? I czy w rzeczywistości to wszystko okaże się takie proste i piękne jak w marzeniach Patrycji?  

Zdjęcie

Anka (Magdalena Stużyńska)
/fot /Polsat

Zuza (Anita Sokołowska) właśnie awansowała na dyrektorskie stanowisko w prawdziwie męskim świecie. Jest perfekcjonistką i w pracy, i w domu. Do osiągnięcia idealnego wizerunku brakuje jej mężczyzny. I w tym właśnie tkwi problem, bo mimo niewątpliwej atrakcyjności i świetnej pozycji trudno komukolwiek wytrzymać z "Kierowniczką Całego Wszechświata". Co takiego wydarzyło się w życiu Zuzy, że musi być taka niezawodna we wszystkim? Czy w jej życiu pojawi się wreszcie ktoś, komu uda się stępić jej pazurki? Gdy spotyka Wojtka (Lesław Żurek) w serwisie naprawy laptopów, będzie miała nadzieję, że tym razem stanie się cud. Czy randka okaże się strzałem w dziesiątkę? Jak na władcze zachowanie zareaguje nowy mężczyzna?

Przeciwieństwem Zuzy jest Anka (Magdalena Stużyńska), troskliwa mama niesfornych bliźniaków i nastoletniej Julki. Świetna kobieta, choć może odrobinę zaniedbana i zaniedbywana żona. Przed laty wraz z mężem (Bartek Kasprzykowski) ustalili, że on robi karierę, a ona zajmuje się domem. Teraz, gdy dzieci podrosły, a mąż wraca coraz później do domu, Anka nie wie, jak się odnaleźć w nowej sytuacji. Strach, żal i rozczarowanie próbuje zagłuszać alkoholem.

Co czeka cztery kobiety? Jak ułożą się ich losy? Premierowy odcinek "Przyjaciółek" w czwartek, 6 września o godz. 22:00 na antenie Polsatu.

Artykuł pochodzi z kategorii: Przyjaciółki

Reklama