Reklama

Będzie się działo!

Sobota, 27 października 2012 (18:12)

Trwają zdjęcia do siódmej części „Rancza”. Tym razem Kusy zostanie wystawiony na pokuszenie... A Solejukowa znów będzie zakochana.

Zdjęcie

Monika to zafascynowana talentem Kusego agentka /Krzysztof Wellman /ATM
Monika to zafascynowana talentem Kusego agentka
/Krzysztof Wellman /ATM

Zagadkowa choroba proboszcza, niespodziewany wybuch kokieterii żony senatora i wielki artystyczny sukces Kusego. Czy za tymi nagłymi wydarzeniami stoją magiczne praktyki babki zielarki? W Jeruzalu niedaleko Warszawy trwają zdjęcia do siódmej serii "Rancza"

Zdjęcie

Do obsady serialu dołączyła Emilia Komarnicka. Czy graną przez nią Monika uwiedzie Kusego?
/Krzysztof Wellman /ATM

Kusy wiedziony na pokuszenie

Trzynaście premierowych odcinków zobaczymy w marcu 2013 roku.
- Nie zabraknie nowych postaci. Oprócz awangardowego reżysera, który zamieszka w domu byłego wójta, w dworku Lucy pojawi się atrakcyjna, zafascynowana twórczością Kusego agentka Monika. Będzie się go starała przekonać do wyjazdu do stolicy... Uważa bowiem, że taki talent nie może się marnować - zdradza reżyser Wojciech Adamczyk.

Podstępna agentka

Pojawienie się wielbicielki Kusego wywoła zamęt wśród mieszkańców Wilkowyj. Tym bardziej, że Monika (Emilia Komarnicka) ostentacyjnie kupi w aptece test ciążowy, a wieść o tym dotrze do Lucy. Monika wpadnie też na pomysł nakręcenia filmu o Kusym, następnie zechce pozować mu do aktu!

- Roztaczam przed nim wizję wielkiej kariery, na początek obiecuję wystawę jego prac w Warszawie. Kusemu imponuje też, że może porozmawiać z Moniką o sztuce. A uznanie i pochwały na każdym kroku na temat jego talentu również robią swoje - mówi Emilia Komarnicka.

Miłość u Solejuków!

Na pomoc Lucy pospieszy jej oddana przyjaciółka. Kiedy babka zielarka dowie się o niecnych zakusach pięknej agentki zacznie wysyłać do niej fluidy.
- Niestety, przez zupełny przypadek to Solejukowa nawdycha się czarodziejskiego dymu, przez co zacznie się inaczej zachowywać. Magiczne składniki zawarte w dymie spowodują u niej tak wielką falę czułości i dobra, że cała rodzina wraz z Solejukiem będzie wręcz przerażona - ujawnia Grażyna Zielińska.

Artur Krasicki

Artykuł pochodzi z kategorii: Ranczo

Telemax

Reklama