Reklama

Kacperek Boski zawodowym hokeistą?

Poniedziałek, 8 października 2012 (09:40)

Co powinien zrobić ojciec, gdy jego syn marzy o karierze hokeisty? Ludwik Boski (Tomasz Karolak) z „rodzinki.pl” nie miał z odpowiedzią na to pytanie żadnego problemu. Został po prostu trenerem drużyny syna!

Zdjęcie

Kacperek (Mateusz Pawłowski) /fot  /Agencja W. Impact
Kacperek (Mateusz Pawłowski)
/fot /Agencja W. Impact

W piątek na warszawskim Torwarze pojawiły się wszystkie gwiazdy uwielbianej przez widzów "rodzinki.pl". To właśnie tu powstawały zdjęcia do kilku nowych odcinków jednego z najpopularniejszych seriali telewizyjnej Dwójki. Na lodowisku i w szatni dla hokeistów brylowali Ludwik Boski (Tomasz Karolak) i Kacperek (Mateusz Pawłowski), na trybunach dla widzów zasiedli natomiast Natalia Boska (Małgorzata Kożuchowska), Tomek (Maciej Musiał) i Kuba (Adam Zdrójkowski). Efekt pracy całej ekipy zobaczymy już wkrótce w TVP 2.

Zdjęcie

/fot /Agencja W. Impact

Przygoda Boskich z hokejem zacznie się od pomysłu Kacperka, by zostać zawodowym hokeistą. W realizacji tego zamiaru najmłodszy członek "rodzinki.pl" znajdzie wielkie oparcie w rodzicach, którzy bardzo zaangażują się w treningi syna. Dojdzie nawet do tego, że Ludwik Boski podejmie się funkcji trenera drużyny Kacpra, a Natalia Boska zostanie... psychologiem sportu!

Niestety, Kacper dość szybko znudzi się hokejem, a fakt, że na lodowisku nie czuje się jak ryba w wodzie, spowoduje, że trzeba go będzie bardzo motywować, by nie porzucił myśli o zostaniu sportowcem. Z kolei Ludwikowi tak bardzo spodoba się trenowanie kilkuletnich kandydatów na mistrzów, że poświęci się temu zajęciu z ogromną pasją, a do każdego spotkania ze swoimi zawodnikami będzie przygotowywał się naprawdę starannie.

Podczas pierwszego meczu z Kacpra i Ludwika najbardziej dumna będzie Natalia. To, że trenowana przez jej męża drużyna przegra z przeciwnikami, nie będzie miało dla niej żadnego znaczenia...

Czy Kacperek ma zadatki na wielkiego hokeistę? Czy Ludwik będzie umiał zmotywować syna do treningów? Jak na grę Kacpra zareagują jego bracia - Tomek i Kuba? Odpowiedzi na te pytania padną już wkrótce!

Przypominamy, że TVP 2 prezentuje nowe odcinki "rodzinki.pl" w każdy piątek o godzinie 20.40.

 

Artykuł pochodzi z kategorii: rodzinka.pl

Agencja W. Impact

Reklama