Reklama

Viola Kołakowska w „rodzince.pl”

Środa, 10 października 2012 (09:22)

W jednym z odcinków nowej serii „rodzinki.pl” zobaczymy Violę Kołakowską, aktorkę i modelkę, która od lat regularnie pojawia się w serialach w gościnnych epizodach, a prywatnie partnerkę Tomasza Karolaka, czyli Ludwika Boskiego.

Zdjęcie

Violę Kołakowską zobaczymy wkrótce w "rodzince.pl" /fot  /Agencja W. Impact
Violę Kołakowską zobaczymy wkrótce w "rodzince.pl"
/fot /Agencja W. Impact

Spodziewająca się właśnie swojego drugiego dziecka Viola Kołakowska zagra w "rodzince.pl" mamę jednego z kolegów Kacperka Boskiego (Mateusz Pawłowski). Zasiądzie obok Natalii (Małgorzata Kożuchowska) na trybunach Torwaru, by kibicować trenowanym przez Ludwika małym hokeistom podczas ich pierwszego meczu.

Zdjęcie

/fot /Agencja W. Impact

Przypomnijmy, że Viola Kołakowska od kilku lat związana jest z Tomaszem Karolakiem, z którym ma pięcioletnią córeczkę Lenę. Para już niebawem powita na świecie swoje drugie dziecko. Tomasz przyznał w jednym z wywiadów, że tym razem oczekują syna.

Viola Kołakowska i Tomasz Karolak spotkali się po raz pierwszy na planie serialu "Kryminalni".

- Gdy poznałem Violkę, zrobiła na mnie oszałamiające wrażenie. Byłem przekonany, że jestem niegodny tak pięknej kobiety - wspominał niedawno Tomek, dodając, że aby zdobyć względy nowo poznanej kobiety, zdecydował się zakończyć swój poprzedni związek.

- Ja też oszalałam na punkcie Tomka, byliśmy sobą odurzeni. Wyzwolił mnie z moich demonów, dał fantastyczną energię. Niezwykły, szalony, pełen pasji, zabawny chłopak... Początki naszej znajomości były cudowne - opowiadała z kolei Viola.

Ich związek, o czym sami mówili w wywiadach, jest bardzo burzliwy i nietypowy. Tomek, który jest fantastycznym tatą i każdą wolną chwilę poświęca córeczce, nigdy nie zdecydował się na stworzenie z Violą typowej rodziny, nigdy nie poprosił ukochanej o rękę. Być może teraz, gdy ponownie zostaną rodzicami, zapomną o tym, co ich dzieli i uda się im wreszcie naprawdę być razem!

Kilka dni temu Viola Kołakowska pojawiła się na Torwarze, gdzie kręcone były sceny do nowych odcinków "rodzinki.pl". Została zaproszona przez producentkę Dorotę Kośmicką-Gacke do zagrania roli mamy jednego z kilkuletnich hokeistów trenowanych przez Ludwika Boskiego. Odcinek z jej udziałem zobaczymy już wkrótce w TVP 2.

 

 

Artykuł pochodzi z kategorii: rodzinka.pl

Agencja W. Impact

Reklama