Reklama

Brodzik będzie pracować przez całe lato

Czwartek, 17 maja 2012 (09:44)

Joanna Brodzik, czyli Małgosia Jantar z „Życia nad rozlewiskiem”, znów będzie miała bardzo pracowite lato. Wbrew temu, co w środę napisał jeden z tabloidów i co powtórzyły za nim niektóre portale plotkarskie, Joanna spędzi na planie serialu na Mazurach, dokąd w najbliższy poniedziałek przenosi się cała ekipa „Rozlewiska”, ponad dwa miesiące!

Zdjęcie

Joanna Brodzik /   /Agencja W. Impact
Joanna Brodzik
/ /Agencja W. Impact

W jednym z dzienników ukazała się w środę wyssana z palca informacja o tym, że producenci "Życia nad rozlewiskiem" zdecydowali się rzekomo znacznie ograniczyć rolę, jaką w serialu gra Joanna Brodzik. Tabloid podał, iż w tym roku aktorka spędzi na planie zaledwie 4 dni, a Małgosia Jantar, w którą się wciela, nie będzie już najważniejszą postacią "Rozlewiska".

Zdjęcie

Małgosia Jantar nadal jest najważniejszą postacią "Rozlewiska"
/ /Agencja W. Impact

Producenci serialu, z którymi skontaktowaliśmy się w tej sprawie, kategorycznie zaprzeczyli doniesieniom gazety powtórzonym niemal natychmiast przez jeden z plotkarskich serwisów.
- To wierutne kłamstwo! Joasia była i wciąż jest gwiazdą "Rozlewiska" i nie wyobrażamy sobie naszego serialu bez niej. Nieprawdą jest, że aktorka spędzi na planie tylko 4 dni, będzie z nami przez całe lato! - powiedziała w rozmowie z nami Katarzyna Kalicińska, producentka.

Własne oświadczenie w tej sprawie wydała też Joanna Brodzik. Czytamy w nim: "Zgodnie z umową z Producentem Serialu w czwartym sezonie "Rozlewiska" gram należącą do mnie główną rolę Małgorzaty Jantar. Ilość dni zdjęciowych przewidzianych w harmonogramie pracy dla mojej postaci to 34 plus 5 dni rezerwy pogodowej. Nie jest więc prawdą, że moja rola w serialu jest marginalizowana".

Zdjęcie

Joanna Brodzik wydała własne oświadczenie w sprawie plotek, które pojawiły się w mediach
/ /Agencja W. Impact

Joanna Brodzik odniosła się też do nieprawdziwych informacji, jakoby jej pobyt na Mazurach finansowany był w całości przez Telewizję Publiczną. Aktorka napisała w swoim oświadczeniu: "Moje zakwaterowanie w czasie zdjęć do "Domu nad rozlewiskiem", "Miłości nad rozlewiskiem oraz "Życia nad Rozlewiskiem" było i jest - zgodnie z umową - rozliczane na takich samych zasadach jak innych członków ekipy. Od Produkcji Serialu otrzymuję kwotę, która pokrywa koszt zakwaterowania w jednoosobowym pokoju w hotelu, w którym mieszka cała ekipa. Ponieważ na czas zdjęć (ponad 2 miesiące poza Warszawą) nie chcę rozstawać się z dziećmi, wynajmuję dom w pobliżu planu, a różnicę w kosztach wynajmu pokrywam we własnym zakresie".

Joanna zapowiedziała jednocześnie, że wobec mediów i ich wydawców, którzy rozpowszechniają na jej temat nieprawdziwe informacje, podejmie stosowne kroki prawne.

W środę zakończyły się zdjęcia do warszawskiej części "Życia nad rozlewiskiem 2". Już w poniedziałek cała ekipa przenosi się na Mazury, gdzie pracować będzie do końca sierpnia.

Artykuł pochodzi z kategorii: Życie nad rozlewiskiem

Agencja W. Impact

Reklama