Reklama

Czy nad rozlewiskiem dojdzie do morderstwa?

Poniedziałek, 30 lipca 2012 (09:45)

W 4. serii „Życia nad rozlewiskiem” na Mazurach niespodziewanie zjawi się Jean Pierre (Pierre Ansart), biologiczny ojciec Broni (Ala Cichowicz). Przerażona jego wizytą Paula (Anna Czartoryska), czyli matka dziewczynki, postanowi go... zastrzelić!

Zdjęcie

Czy Paula zdecyduje się zrobić użytek z tego pistoletu? /  /Agencja W. Impact
Czy Paula zdecyduje się zrobić użytek z tego pistoletu?
/ /Agencja W. Impact

Zdradzamy, że podczas nieobecności Sławka (Krystian Wieczorek), który wyjedzie do pracy do Kanady, Paulę odwiedzi były ukochany, Jean Pierre. Będzie chciał spotkać się z córką i podjąć próbę wywalczenia sobie prawa do opieki nad nią.

Przypomnijmy, że gdy kilka lat temu Paula opuszczała Francję, nie powiedziała swojemu kochankowi, że spodziewa się z nim dziecka. Wiedziała, że Jean Pierre i tak nie rozwiedzie się z żoną, nie chciała więc komplikować mu życia. Tymczasem biologiczny ojciec Broni pozna prawdę i postanowi odnaleźć Paulę i córkę. Nad rozlewisko skieruje go matka byłej kochanki.

Zdjęcie

Paula nie życzy sobie wizyt Jeana Pierre'a
/ /Agencja W. Impact

- Jean Pierre chce mi zabrać Bronię! Przyznał się żonie, że ma dziecko i zdecydowali wspólnie, że chcą je wychowywać. We Francji biologiczny ojciec ma takie samo prawo do dziecka jak matka - powie roztrzęsiona Paula w rozmowie z Marysią (Olga Frycz).

Podczas spotkania z byłym kochankiem Paula będzie starała się przekonać go, by porzucił pomysł o zabraniu jej córki, by wyjechał i zapomniał o niej raz na zawsze.
- To Sławek jest jej prawdziwym ojcem! To on przy niej siedział, jak była chora! To on był pierwszym mężczyzną, do którego wyciągnęła rączki! Ona jest twoją córką, ale dla ciebie to abstrakcja. Nic się pod tym nie kryje. A on ją kocha, bo ją wychowuje, bo z nią mieszka... - wykrzyczy Paula Francuzowi prosto w twarz.

Jej słowa nie przekonają jednak Jeana Pierre'a. W głowie zrozpaczonej Pauli zrodzi się myśl, by zastrzelić Francuza. Odnajdzie ukryty w domu rewolwer i pójdzie do hotelu, w którym zatrzyma się jej były ukochany.

Czy dojdzie do morderstwa? Czy Paula zdecyduje się pociągnąć za spust? Czy Jean Pierre na dobre zniknie z jej życia?
Odpowiedzi na te pytania poznamy, gdy "Życie nad rozlewiskiem 2" zagości na antenie TVP 1.

Artykuł pochodzi z kategorii: Życie nad rozlewiskiem

Agencja W. Impact

Reklama