Reklama

Czy zazdrość poróżni przyjaciółki?

Środa, 16 maja 2012 (09:31)

Czy zazdrość o mężczyznę może zniszczyć trwającą od lat przyjaźń? Na to pytanie będą musiały odpowiedzieć sobie Marysia (Olga Frycz) i Paula (Anna Czartoryska) z „Życia nad rozlewiskiem 2”.

Zdjęcie

Wspólne zakupy okażą się udanym pomysłem /    /Agencja W. Impact
Wspólne zakupy okażą się udanym pomysłem
/ /Agencja W. Impact

Już w pierwszych odcinkach "Życia nad rozlewiskiem 2" okaże się, że Marysia i Paula są bardzo nieszczęśliwe z powodu swoich... mężów. Paula bardzo cierpi, bo Sławek (Krystian Wieczorek) zdecydował się przyjąć propozycję pracy poza Polską i wyjechał na rok za granicę, zostawiając ją samą z dziećmi.

Z kolei Marysia przyłapie Kubę (Antoni Królikowski) na zdradzie i zażąda od niego rozwodu. Nie będzie także pewna, czy uda się jej odbudować relacje, jakie łączyły ją z leśniczym Krzysztofem (Mateusz Janicki). Przypadkiem zobaczy, jak Paula - jej najlepsza przyjaciółka - i Krzysztof leżą razem na tapczanie. Posądzi Paulę o romans z leśniczym.

Na szczęście obie dziewczyny potrafią ze sobą szczerze rozmawiać. Podczas wyprawy do galerii handlowej wyjaśnią sobie wszystko i dojdą do wniosku, że ich przyjaźń jest niezniszczalna.

Marysia zdecyduje się zapytać Paulę wprost o to, czy ma romans z Krzysztofem.

- W małżeństwie zdarzają się romanse. Sama coś o tym wiem. Widziałam na własne oczy, jak leżeliście w kuchni na tapczanie, z zamkniętymi oczyma - powie Marysia Pauli.

W odpowiedzi usłyszy, że Paula poprosiła tylko Krzysztofa o sprawdzenie, czy warto stary i popsuty tapczan oddawać do tapicera. Zapewni też przyjaciółkę, że leśniczy nie jest w jej typie, a nawet gdyby był, za bardzo kocha męża, by wdawać się w romans z innym mężczyzną.

Wspólna wyprawa do galerii handlowej okaże się świetnym sposobem na zły nastrój. Dziewczyny będą się świetnie bawiły i stwierdzą, że zakupy to najlepsze lekarstwo na smutek i tęsknotę.

 

 


Artykuł pochodzi z kategorii: Życie nad rozlewiskiem

Agencja W. Impact

Reklama