Reklama

Życie Marysi straci sens...

Piątek, 4 stycznia 2013 (09:44)

- Moje życie nie ma sensu. Boję się, że już nigdy nie będę szczęśliwa – zwierzy się Marysia (Olga Frycz) matce tuż po złożeniu w sądzie pozwu o rozwód i kolejnej kłótni z Kubą (Antoni Królikowski).

Zdjęcie

Zatroskana Marysia zawsze może liczyć na wsparcie ze strony matki /  /Agencja W. Impact
Zatroskana Marysia zawsze może liczyć na wsparcie ze strony matki
/ /Agencja W. Impact

Zdjęcie

Agatę i jej szefa łączy coś więcej...
/ /Agencja W. Impact


Życie nie będzie szczędzić córce Małgosi (Joanna Brodzik) problemów i trosk. Marysia zdecyduje się zakończyć swoje małżeństwo z Kubą, ale wciąż będzie musiała znosić jego obecność w domu. Nie będzie też zadowolona z pracy, jaką podjęła, bo uzna, że nie ma szans na jakąkolwiek karierę zawodową w biurze kierowanym przez człowieka, który wyraźnie faworyzuje Agatę (Orina Krajewska). Choć Marysia uratuje Agacie skórę, organizując za nią wyjazd integracyjny dla kadry menadżerskiej ze swojej agencji, nie doczeka się wdzięczności. Wszystkie pochwały spadną na jej koleżankę... W dodatku podczas pobytu na Mazurach jej znajomych z pracy wyjdzie na jaw, że Agatę i szefa (Mariusz Drężek) łączy coś więcej niż tylko dobre stosunki służbowe. Marysia nie będzie chciała wykonywać dłużej poleceń ignoranta, za jakiego uważa swojego przełożonego, i patrzeć na to, z jaką pogardą traktuje kobiety. Postanowi po prostu z dnia na dzień rzucić pracę. Swoją decyzją zaskoczy Agatę tuż po zawodach paintballowych, jakie zorganizuje nad rozlewiskiem dla pracowników agencji. Zdecyduje też, by na pewien czas zostać z rodzicami na Mazurach.

Zdjęcie

Czy Marysia zdecyduje się zostać na Mazurach?
/ /Agencja W. Impact

Jedyną szansę na ułożenie sobie życia Marysia zobaczy w osobie Krzysztofa (Mateusz Janicki). Niestety, niefortunny zbieg okoliczności sprawi, że uzna, iż jej były kochanek ma romans z... Paulą (Anna Czartoryska).

Tymczasem Konrad (Piotr Grabowski) po przeprowadzce na Mazury będzie doskonale sprawdzał się w roli zarządcy pensjonatu Małgosi. Byli małżonkowie znów odkrywać będą uroki życia we dwoje i cieszyć się uczuciem, które ponownie ich połączyło. Uznają, że muszą pomóc córce, by także mogła cieszyć się szczęściem...

Czy Marysia zdecyduje się zostać nad rozlewiskiem na stałe? Czy zrozumie, jak wielki błąd popełniła, posądzając Paulę i Krzysztofa o romans? Czy jej ponownie budząca się do życia miłość do leśniczego pomoże jej przetrwać trudne chwile?

Odpowiedzi na te pytania poznamy już w najbliższą niedzielę. Na emisję 6. odcinka serialu "Nad rozlewiskiem" TVP 1 zaprasza 6 stycznia o godzinie 20:20.

Artykuł pochodzi z kategorii: Życie nad rozlewiskiem

Agencja W. Impact

Reklama